reklama

Bill Gates o W8, WP8 a Surface video

Bill Gates o W8, WP8 a Surface [video]
2012-10-23T10:30:26+01:00
• 23. 10. 2012

Bill Gates bude jednou pro vždy patřit mezi legendy počítačové světa a nyní se podělil o své dojmy z nadcházejících novinek v jednom rozhovoru. Je jasné, že Windows 8 je velmi důležitý obrovský skok pro Microsoft, který vloží veškeré své úsilí do tohoto nového systému.

Pokud vás zajímá, jestli Bill používá Surface, tak zajisté ano. Sám říká, že si dnem i nocí neustále hraje právě s verzí Surface Windows 8 RT a jeho oblíbená klávesnice má černou barvu. Z toho zařízení je velmi nadšený a i sám si slibuje, že se stane jedním z úspěšných produktů Microsoftu.

V rozhovoru se podělil i o vizi společnosti, kde hlavně dominuje dotyk, ale rozhodně nechtějí zapomenout ani na starší vstupy. Tím samozřejmě myslí myš a klávesnici, které jsou podle něj příliš přirozenou součástí běžného života. Ačkoliv lidé chtějí mít jednoduchý systém, kde si přečtou emaily, přehrají video atd., stále zde musí být místo pro staré periferie. Dle jeho slov jsou důležité hlavně pro práci.

Samozřejmě se snaží o rozšíření v možnostech používání a z rozhovoru vyplývá, že stále chtějí jít dál. Například v používání webových kamer pro ovládání stejně, jako se tato možnost rozšiřuje v chytrých televizích. Máme se dle něj těšit na ohromné úsilí ze strany Microsoftu, který chce lidem přinést pohodlnost v používání nových Windows 8 a nových zařízení. Sami se podívejte na nadšení Billa Gatese v tomto krátkém rozhovoru.

Zdroj: slashgear.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim