reklama

Adobe Reader pro Android získává cloud

Adobe Reader pro Android získává cloud
2012-10-17T14:16:28+01:00
• 17. 10. 2012

Ačkoliv společnost Adobe ukončila vývoj a podporu Flash Player pro Android, tak rozhodně se neuzavírá nad tímto systémem. Nyní si můžete aktualizovat nebo stáhnout aplikaci Adobe Reader, která přináší několik zajímavých novinek.

Přibyla funkce vyplňování a odesílání online formulářů ze služby Adobe FormCentral. Dále najdeme podporu ověřování, formátování, výpočty a další novinky u formulářů. Dokonce přibyla možnost zobrazení dokumentů využívajících ochranu autorských práv s dynamickými vodoznaky.

Tou nejdůležitější novinkou je samotný cloud, který je podporován v aplikaci. Funguje velmi jednoduše a můžete si tak synchronizovat své PDFka skrze vlastní řešení od Adobe. Poměrně jednoduché a elegantní řešení. Zde je pár screenshotů.


Bohužel se musíme zeptat, jestli se jedná o dobré řešení, když dnes prakticky mnoho uživatelů Androidu využívá cloudové služby, které nejsou tak limitované. Zatím nemáme informace o velikosti prostoru, ale v případě dokumentů asi nepotřebujete vysoké hodnoty. Naštěstí tento speciální cloud je dostupný i z vašeho prohlížeče na počítači a to z adresy files.acrobat.com.

logo-app Adobe Reader Adobe Zdarma ANDROID

Zdroj: play.google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim