reklama

5 aplikací ze storu – Zvuky a melodie pro Android

5 aplikací ze storu – Zvuky a melodie pro Android
2016-08-04T07:39:44+02:00
• 17. 10. 2012
2

Jste zvědaví, které aplikace naleznete ve svém storu? Chcete si zpříjemnit život slušnými vychytávkami a vědět, co zrovna letí? Čtěte náš seriál, kde vám každou středu přineseme 5 aplikací ze storu pro váš systém – Andoid, Windows Phone a iOS.  Vybere si opravdu každý.

Určitě se  mezi vámi najdou tací, kteří by se chtěli se svým mobilem odlišit od ostatních. K tomu vám dnes, doufám, pomůže náš výběr aplikací s vyzváněcími melodiemi a zvuky pro váš Android.

PSY Gangnam Style Ringtone

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

Začneme aplikací, která se inspirovala na YouTube velice sledovaným videoklipem od jihokorejského zpěváka PSY s názvem Gangnam Style. Zvuková stopa z této písničky je rozdělena na několik částí a vy si je můžete nastavit jako vyzvánění, notifikační zvuk a budík. Dále je zde text písničky v angličtině a korejštině a také odkazy na oficiální Facebook, Twitter účet a YouTube kanál zpěváka PSY.

 

Funny Sound Effects Ringtones

logo-app Funny Zvukové efekty Sancron Sound Effects & Ringtones Zdarma ANDROID

Další aplikace je od vývojářů ze Sancron Sound Effects & Ringtones, kteří mají na kontě 12 aplikací věnovaných výzváněcím melodiím a zvukům. Tato aplikace je zaměřena na, jak název napovídá, “funny” vyzváněcí melodie a zvukové efekty. Můžete si je nastavit jako vyzvánění, notifikační zvuk, budík a také přiřadit ke kontaktům, takže každý z vašich kontaktů může mít jiné vyzvánění.

LOUD Ringtones

logo-app Funny Zvukové efekty Sancron Sound Effects & Ringtones Zdarma ANDROID

Třetí aplikací je Loud Ringtones od JRJ Unlimited, kteří pro vás na Play Storu mají 38 tématicky zaměřených aplikací se zvuky a melodiemi. Tato aplikace je směs všech možným zvuků, které se spíše hodí pro notifikace a budík, ale jsou tam i delší, které si můžete přidat ke svým kontaktům, nebo jako hlavní vyzvánění.

 

Most popular Ringtone

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

V této aplikaci je pár dobrých kousků, ten zbytek je průměr. Tato “appka” je ale zajímavá něčím jiným. Jako předcházející dvě aplikace můžete melodie a zvuky přířadit svým kontaktům, budíku, notifikacím nebo jako hlavní vyzvánění, ale můžete si také nahrát svůj zvuk skrz mikrofon v telefonu. Nahraný zvuk nelze přidat ke kontaktům, ale může být použit pro notifikace, vyzvánění a budík.

 

Merry Christmas Ringtone

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

Na závěr tu máme jednu aplikaci s vánočními melodiemi. Vybrat si můžete jednu z 20 melodií, které si můžete nastavit jako hlavní vyzváněcí melodii, přiřadit kontaktu, budíku nebo použít pro notifikace. Pokud by vám tyto melodie nestačily, můžete si stáhnout další z několika dostupných kategorií – například “Movie, TV, Popular, Sport, Pop, Rock”.

 

reklama
reklama

Petr Starý

Majitel dvou Android zařízení (SGS2, Asus Transformer Pad TF300T). Mám rád bushwalking, geocaching a také jsem začal skenovat QR kódy (munzee).

Komentáře

chtěto by to taky něco na symbian :D :D

Nejlepší aplikace s zvuky (vyzvaneni, upozorneni, budiky) je Zedge….obsahuje obrovskou databazi zvuku od projizdejici formule po songy kapel, zpevaku atd……navic je na play store zadarmo

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit