reklama

5 aplikací ze storu – Zvuky a melodie pro Android

5 aplikací ze storu – Zvuky a melodie pro Android
2016-08-04T07:39:44+02:00
• 17. 10. 2012
2

Jste zvědaví, které aplikace naleznete ve svém storu? Chcete si zpříjemnit život slušnými vychytávkami a vědět, co zrovna letí? Čtěte náš seriál, kde vám každou středu přineseme 5 aplikací ze storu pro váš systém – Andoid, Windows Phone a iOS.  Vybere si opravdu každý.

Určitě se  mezi vámi najdou tací, kteří by se chtěli se svým mobilem odlišit od ostatních. K tomu vám dnes, doufám, pomůže náš výběr aplikací s vyzváněcími melodiemi a zvuky pro váš Android.

PSY Gangnam Style Ringtone

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

Začneme aplikací, která se inspirovala na YouTube velice sledovaným videoklipem od jihokorejského zpěváka PSY s názvem Gangnam Style. Zvuková stopa z této písničky je rozdělena na několik částí a vy si je můžete nastavit jako vyzvánění, notifikační zvuk a budík. Dále je zde text písničky v angličtině a korejštině a také odkazy na oficiální Facebook, Twitter účet a YouTube kanál zpěváka PSY.

 

Funny Sound Effects Ringtones

logo-app Funny Zvukové efekty Sancron Sound Effects & Ringtones Zdarma ANDROID

Další aplikace je od vývojářů ze Sancron Sound Effects & Ringtones, kteří mají na kontě 12 aplikací věnovaných výzváněcím melodiím a zvukům. Tato aplikace je zaměřena na, jak název napovídá, “funny” vyzváněcí melodie a zvukové efekty. Můžete si je nastavit jako vyzvánění, notifikační zvuk, budík a také přiřadit ke kontaktům, takže každý z vašich kontaktů může mít jiné vyzvánění.

LOUD Ringtones

logo-app Funny Zvukové efekty Sancron Sound Effects & Ringtones Zdarma ANDROID

Třetí aplikací je Loud Ringtones od JRJ Unlimited, kteří pro vás na Play Storu mají 38 tématicky zaměřených aplikací se zvuky a melodiemi. Tato aplikace je směs všech možným zvuků, které se spíše hodí pro notifikace a budík, ale jsou tam i delší, které si můžete přidat ke svým kontaktům, nebo jako hlavní vyzvánění.

  

Most popular Ringtone

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

V této aplikaci je pár dobrých kousků, ten zbytek je průměr. Tato “appka” je ale zajímavá něčím jiným. Jako předcházející dvě aplikace můžete melodie a zvuky přířadit svým kontaktům, budíku, notifikacím nebo jako hlavní vyzvánění, ale můžete si také nahrát svůj zvuk skrz mikrofon v telefonu. Nahraný zvuk nelze přidat ke kontaktům, ale může být použit pro notifikace, vyzvánění a budík.

  

Merry Christmas Ringtone

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

Na závěr tu máme jednu aplikaci s vánočními melodiemi. Vybrat si můžete jednu z 20 melodií, které si můžete nastavit jako hlavní vyzváněcí melodii, přiřadit kontaktu, budíku nebo použít pro notifikace. Pokud by vám tyto melodie nestačily, můžete si stáhnout další z několika dostupných kategorií – například “Movie, TV, Popular, Sport, Pop, Rock”.

 

reklama
reklama

Petr Starý

Majitel dvou Android zařízení (SGS2, Asus Transformer Pad TF300T). Mám rád bushwalking, geocaching a také jsem začal skenovat QR kódy (munzee).

Komentáře

chtěto by to taky něco na symbian :D :D

Nejlepší aplikace s zvuky (vyzvaneni, upozorneni, budiky) je Zedge….obsahuje obrovskou databazi zvuku od projizdejici formule po songy kapel, zpevaku atd……navic je na play store zadarmo

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim