Youtube aktualizován [Android]

Youtube aktualizován [Android] 2012-9-30

Nedávno bylo definitivně potvrzeno, že v iOS 6 nenajdete nativní aplikaci Youtube. Na to Google zareagoval velmi svižně a vydal vlastní aplikaci, která je nyní dokonce rozšířena o některé funkce. Naštěstí myslel i na Android a nyní vychází nová verze, která má celkem zajímavé novinky.

Nejzajímavější je podpora starších Androidů Gingerbread a Froyo, kde si nyní budou moci uživatelé vychutnat přednačítání obsahu. Naštěstí se nejedná o jedinou novinku. Celá aplikace prošla designovými změnami, které někdy nejsou jen kosmetické. Tou hlavní je změna u samotného videa a přidružených karet. Nyní budete muset skrolovat místo přepínání mezi komentáři, videi a dalšími položkami.

jako další novinku můžeme zařadit podporu Youtube TV anebo možnost přidávat videa do seznamu “Sledovat později” rovnou ze streamu. V nastavení nyní můžete najít například možnost výběru země, z které se vám mají zobrazovat doporučená videa nebo se mají načítat sekce a trendy.

Ve vyhledávání byl vylepšen našeptávač, který nyní umožňuje použít nabídnuté slovo nebo frázi aniž byste jej rovnou vyhledávali. Tato funkce mi zde opravdu hodně chyběla, byť všechny tyto změny jsou velmi dobré. Jaký máte názor na novou verzi?

Play Store: Youtube

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

DoubliQ

29. 9. 2012, 12:39:24
reply

Tato možnost v aplikace je. Jen musíte mít samozřejmě HD nebo Full HD rozlišení displeje, jinak není logicky k dispozici. Mně to funguje jak na mobilu, tak na tabletu. Jen v jednom případě jsem musel smazat data aplikace.

Dung3n

27. 9. 2012, 21:14:21
reply

A co takhle pridat moznost prehravat v HD a FullHD?