reklama

Shadowgun: Deadzone Online video

Shadowgun: Deadzone Online [video]
2012-09-27T08:07:51+02:00
• 27. 9. 2012
1

České herní vývojářské studio Madfinger Games o sobě  dává v poslední době znát. Nedávno překvapilo celou komunitu svým rozhodnutím, že nejnovější střílečka Dead Trigger bude zdarma. Samozřejmě pokud nepočítáme nakupování v samotné hře. Nyní ale vypustili novou ukázku na jejich další velký počin.

Nejedná se o novou hru, ale spíše doplnění té, která je vynesla k výšinám. Tím myslíme hru Shadowgun, která získá pokračování s názvem Deadzone. Nečekejte obyčejný doplněk ke hře samotné. Tentokrát půjde o online pařbu a všichni se budou moci utkat na virtuálních bojištích.

Kromě této zásadní novinky budou k dispozici nové mapy, zbraně a spousta dalších vylepšení. Bohužel zatím nevíme přesné datum a ani to, jestli bude Deadzone zdarma. Můžeme pouze odhadovat, že zavedou stejný model, jaký je u Dead Trigger. Důvod by byl celkem prostý – míra pirátství na Androidu. Těšíte se?

Zdroj: androidandme.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

marek7878

27. 9. 2012, 19:52

haha mira piratstvi. bullshit. jeto proste efektivnejsi cesta jak ziskat vice penez z uivatelu. nez mit jednu platbu, tak udelat hromadu malych… ja osobne nesnasim ingame placeni, protoze neni jasna cena za hru….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim