reklama

Může HTC těžit na sporu mezi Applem a Samsungem?

Může HTC těžit na sporu mezi Applem a Samsungem?
2012-09-06T13:19:49+02:00
• 6. 9. 2012

Prezident zodpovědný za celosvětový marketing a prodej, Jason Mackenzie je velmi optimistický na téma budoucnosti společnosti HTC. Odhaduje, že HTC je momentálně v nejlepší pozici na mobilním trhu mezi smartphony, a to jen díky soudním sporům mezi Applem a Samsungem, což by mělo HTC pomoci stát se třetím velkým hráčem v mobilním odvětví.

Ve svém projevu Jason Mackenzie na speciální akci s názvem HTC Frequencies, odehrávající v New Yorku, vysvětloval, že odvětví potřebuje na výběr něco, co právě Tchajwanská firma může svým spotřebitelům nabídnout.

„Spotřebitelé chtějí možnost volby. Svět, kde budete mít jen Apple a Samsung, není dobrý svět ani není dobrý pro ekosystém chytrých zařízení. Silná výzva je zapotřebí a HTC je společnost v nejlepší pozici k napadení konkurence,“ řekl Jason Mackenzie.

Společnost HTC věří, že má ty správné produkty, jejich podporu, spotřebitelskou fanouškovskou základu a schopnost změny, což jím dodává více optimismu v perspektivě společnosti.

„HTC stále zůstává ziskový, jsme stále velmi optimističtí a nenechte se vyvést z míry tím, co čtete, věci nejsou tak špatné,“ řekl Jason Mackenzie.

Tímto shrnuje celou situaci, ve které se tato společnost posledního tři čtvrtě roku potácí. Uvidíme, co HTC vytasí z rukávu 19. září, jelikož pořádá speciální akci, v níž můžeme očekávat první chytrá zařízení s operačním systémem Windows Phone 8. Myslíte si, že HTC může ještě povstat a pěvně se uchytit na mobilním trhu mezi Apple a Samsung?

Zdroj: Techradar.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat