reklama

Může HTC těžit na sporu mezi Applem a Samsungem?

Může HTC těžit na sporu mezi Applem a Samsungem?
2012-09-06T13:19:49+02:00
• 6. 9. 2012

Prezident zodpovědný za celosvětový marketing a prodej, Jason Mackenzie je velmi optimistický na téma budoucnosti společnosti HTC. Odhaduje, že HTC je momentálně v nejlepší pozici na mobilním trhu mezi smartphony, a to jen díky soudním sporům mezi Applem a Samsungem, což by mělo HTC pomoci stát se třetím velkým hráčem v mobilním odvětví.

Ve svém projevu Jason Mackenzie na speciální akci s názvem HTC Frequencies, odehrávající v New Yorku, vysvětloval, že odvětví potřebuje na výběr něco, co právě Tchajwanská firma může svým spotřebitelům nabídnout.

„Spotřebitelé chtějí možnost volby. Svět, kde budete mít jen Apple a Samsung, není dobrý svět ani není dobrý pro ekosystém chytrých zařízení. Silná výzva je zapotřebí a HTC je společnost v nejlepší pozici k napadení konkurence,“ řekl Jason Mackenzie.

Společnost HTC věří, že má ty správné produkty, jejich podporu, spotřebitelskou fanouškovskou základu a schopnost změny, což jím dodává více optimismu v perspektivě společnosti.

„HTC stále zůstává ziskový, jsme stále velmi optimističtí a nenechte se vyvést z míry tím, co čtete, věci nejsou tak špatné,“ řekl Jason Mackenzie.

Tímto shrnuje celou situaci, ve které se tato společnost posledního tři čtvrtě roku potácí. Uvidíme, co HTC vytasí z rukávu 19. září, jelikož pořádá speciální akci, v níž můžeme očekávat první chytrá zařízení s operačním systémem Windows Phone 8. Myslíte si, že HTC může ještě povstat a pěvně se uchytit na mobilním trhu mezi Apple a Samsung?

Zdroj: Techradar.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem a #lovebrand je jednoznačně kalifornský Apple, ale s oblibou velmi rád vzpomíná na BlackBerry. Fandí výrobcům z Číny, protože motorem růstu je konkurence.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim