reklama

CyanogenMod představuje “M” verzi Androidu

CyanogenMod představuje “M” verzi Androidu
2012-09-12T09:05:20+02:00
• 12. 9. 2012

CyanogenMod je znám asi každému, kdo již aspoň jednou řešil update svého smartphonu po tom, co výrobce ukončil podporu. Pro mnohé se jedná o poslední možnost, jak udržet svůj mobil na nejaktuálnější verzi Androidu. Nyní představují nové označení “M” pro aktuální verze systému.

logo (2)

Pokud jste již zabrousili na webové stránky CyanogenMod, mohli jste vidět celkem 3 kategorie a jen pro upřesnění si nyní ještě řekneme, co vlastně znamenají. První je “nightly” verze, která je pouze experimentální a nezaručuje, že vše funguje tak, jak má. Doporučuje se, aby ji používali jen zkušenější uživatelé. Následuje “RC” (Release Candidate), který je téměř hotovou verzí a velmi se blíží k poslednímu stádiu, což je “Stable” verze, která je již finální a vše by mělo fungovat.

Nová verze nesoucí označení “M” bude představena každý měsíc a bude obsahovat časový kód pro upřesnění. Mělo by se jednat o takovou verzi, která se dá používat každodenně. Jedná se o celkem zajímavé rozšíření, jelikož nightly vychází někdy dosti nepravidelně a na RC se někdy čeká velmi dlouho.

Takže od této chvíle, pokud budete chtít vyladěnou beta verzi, tak hledejte sestavení nesoucí písmeno “M”. Jednoduše řečeno, jedná se o pravidelně vydávanou verzi, která se řadí mezi nightly a RC verzi.

Zdroj: cyanogenmod.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat