reklama

ZTE: Nový Blade s pořadovým číslem III

ZTE: Nový Blade s pořadovým číslem III
2012-08-23T08:15:07+01:00
• 23. 8. 2012
1

Společnost ZTE (snad) v dohledné době rozšíří své portfolio o další výrobek, kterým nahradí stávající model Blade. Jedná se o nástupce Blade II, čili Blade III, a díky zahraničními webu Verkkokauppa se objevil první snímek a hrstka specifikací, které nabídne nadcházející model od ZTE na evropském trhu.

Webové stránky zmiňovaného zahraničního webu získaly propagační obrázek telefonu ZTE Blade III a zároveň s ním první základní specifikace tohoto připravovaného zařízení. A co můžeme ve zkratce očekávat?

  • 1GHz procesor Snapdragon
  • 512MB paměť RAM
  • 3,5palcový WVGA displej
  • 5MPx fotoaparát
  • Android 4.0 Ice Cream Sandwich

V porovnání se svým předchůdcem tak změny přijdou především po hardwarové stránce a design bude téměř zachován. ZTE bude opět sázet na ověřenou velikost zařízení, jako je tomu například u iPhonu od Applu, který taktéž doposud nabízí pouze 3,5palcový displej.

Ačkoliv není Blade III ještě zcela odhalen a jsou to jen první střípky, tak by ZTE nemělo příliš dlouho trvat vydání oficiálního prohlášení týkajícího se tohoto zařízení, které má startovat na slušných 199,90 € (4990 Kč).

Zdroj: TalkAndroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Na nic. Huawei G300 je parametrově lepší a levnější.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim