ZTE: Nový Blade s pořadovým číslem III

ZTE: Nový Blade s pořadovým číslem III 2012-8-23

Společnost ZTE (snad) v dohledné době rozšíří své portfolio o další výrobek, kterým nahradí stávající model Blade. Jedná se o nástupce Blade II, čili Blade III, a díky zahraničními webu Verkkokauppa se objevil první snímek a hrstka specifikací, které nabídne nadcházející model od ZTE na evropském trhu.

Webové stránky zmiňovaného zahraničního webu získaly propagační obrázek telefonu ZTE Blade III a zároveň s ním první základní specifikace tohoto připravovaného zařízení. A co můžeme ve zkratce očekávat?

  • 1GHz procesor Snapdragon
  • 512MB paměť RAM
  • 3,5palcový WVGA displej
  • 5MPx fotoaparát
  • Android 4.0 Ice Cream Sandwich

V porovnání se svým předchůdcem tak změny přijdou především po hardwarové stránce a design bude téměř zachován. ZTE bude opět sázet na ověřenou velikost zařízení, jako je tomu například u iPhonu od Applu, který taktéž doposud nabízí pouze 3,5palcový displej.

Ačkoliv není Blade III ještě zcela odhalen a jsou to jen první střípky, tak by ZTE nemělo příliš dlouho trvat vydání oficiálního prohlášení týkajícího se tohoto zařízení, které má startovat na slušných 199,90 € (4990 Kč).

Zdroj: TalkAndroid.com

KategorieAndroid
Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.

reku

23. 8. 2012, 9:26:51
reply

Na nic. Huawei G300 je parametrově lepší a levnější.