PlayStation hry budou i pro tablety Asus a další značky

PlayStation hry budou i pro tablety Asus a další značky 2012-8-16

Sony zveřejnilo na konferenci Gamescom 2012, která se koná v Německu, že seznam partnerů projektu PlayStation Mobile se v nejbližší době rozšíří. Na řadu přijdou tablety od Asusu.

Pro jaká zařízení budou hry dostupné už bohužel Sony neoznámilo, každopádně by měly fungovat na každém výkonnějším stroji a hodně se spekuluje o nejnovějším kousku od Asusu, Nexusu 7. Jedno zařízení je ovšem jisté a není od Asusu. Jedná se o Wikipad, který se v naší zemi neprodává. Každopádně se jedná o tablet se čtyřjádrovou Tegrou 3, ke kterému můžete navíc připojit i speciální gamepad.

Celkově si tak budou moct užít PlayStation hry majitelé telefonů HTC (konkrétně půjde o telefony řady One), zařízení od Asusu a také Wikipadu.

Zdroj: androidcenrtal

KategorieAndroidČlánky
Michal Mroček

Android programátor, co se zajímá o nejrůznější mobilní technologie a sítě.

elukok

18. 8. 2012, 22:28:00
reply

hellwet – je mi jedno jistli si ovečka nebo ne, ale nejdřív si aspoň zjisti základní věci. Na androidu je víc „obchodů“ – například tegra zone a například tenhle PS. z nich můžou kupovat hry jenom majitelé určitejch mobilů.
Naopak na iOS je jenom jeden obchod ze kterýho kupujou všichni. Nic jinýho než appstore neni a nebude.
Takže odpověd je ne nedočkáš se toho, ale na iOS vyjde většina her z toho PS storu tak i tak, akorát přes app store.

hellwet

18. 8. 2012, 11:54:59
reply

ja mam ipad 3 a dockam sa toho niekedy tipujem, ze nie :( ale bol by som rad, kebyze hej. Pokial si myslite, ze som iovecka tak nato zabudnite. Vlastnim android a aj PC s windows

thegrid

18. 8. 2012, 9:44:23
reply

nu prostě je to Android jako Android, akurát výrobci nás tahají za nos a říkají: ,, abyste mohli hrát tyto hry, musíte si koupit prémiový stroj od nás“.