reklama

Humble Bundle pro Android se vrací a s ním 5 kvalitních her a mnoho bonusů:

Humble Bundle pro Android se vrací a s ním 5 kvalitních her a mnoho bonusů:
2012-09-30T14:21:32+01:00
• 16. 8. 2012

Humble Bundle, průkopník marketingového modelu „zaplať kolik chceš“, už ve svých minulých verzích přinesl mnoho skvělých Androidích her jako například Edge, Osmos nebo Cogs. Teď přichází s další dávkou herního blaha. Nyní už třetí iterace obsahuje až 5 nových multiplatformových her a její koupí můžete podpořit nejen vývojáře, ale také několik vybraných charit.

Stejně jako u předchozích balíčků se jedná o hry bez DRM a základní balík, jehož cenu si můžete sami rozdělit mezi charity jako Child’s Play a EFF, obsahuje 4 plné hry s jejich soundtracky a kódy pro přidání na Steam. Koupením balíčku za minimálně průměrnou cenu také, krom lepšího pocitu, získáte další, pátou hru.

  • Fieldrunners – velmi populární strategická „tower defence“ hra s příjemnou grafikou a krásným stylem designu.
  • Bit.Trip Beat – rytmická hra, která potrápí nejen vaše mozky a reflexy, ale také váš sluch.
  • SpaceChem – návyková logická hra, ve které jde o stavbu mnoha mnoha strojů za pomoci chemických principů (Androidí verze funkční pouze na tabletech).
  • Uplink – něco pro Androidí fanoušky hackingu, úkolem této hry je totiž hackování sítí, počítačů a kradení informací konkurenčních megakorporací (Androidí verze funkční pouze na tabletech).
  • Spirits – unikátní, graficky velmi výrazná a povedená hra, ve které budete provádět duchy padlých listů podsvětím.

Popularita tohoto stylu distribuce v posledních letech raketově stoupá, a tak by bylo nezahrnutí některé z hlavních platforem velmi smutné. Tomu tak ale není, všechny hry jsou totiž hratelné nejen na Androidích telefonech, ale také na Windows, Mac a Linuxových počítačích. Na mobilních platformách je zájem dokonce tak velký, že už se za poslední měsíc začala objevovat konkurence jako například Indie Gala, kterou jsme vám také už podruhé přinesli.

Na závěr si ještě ukážeme propagační video z YouTube kanálu firmy, které obsahuje ukázky ze všech nabízených her.

Co říkáte? Pomůžete všem zúčastněným a odnesete si několik nových her za krásnou cenu?

Zdroj: Humble Bundle

reklama
reklama

Petr Plachý

Blázen do mobilního života, Androidu, Google a HTC. Fanatický anti-fanatik marně se snažící o rozšíření objektivity. Na Dotekománii si od něj většinou počtete o Androidu, soudech, patentech a hrách. Také jej můžete nalézt na FI Masarykovy Univerzity, kde svadí nekonečný boj o vývojářskou budoucnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim