reklama

SGS III s Jelly Bean na videu

SGS III s Jelly Bean na videu
2012-08-16T08:50:03+01:00
• 16. 8. 2012

Včera jsme vás informovali o tom, že vlajková loď Samsung Galaxy S III by se mohla dočkat aktualizace na Android 4.1 Jelly Bean již na konci srpna. Mnozí jsou v této věci skeptičtí, ale možná se bude jednat o realitu, ačkoliv může dojít ke zdržení. Doposud Samsung nestanovil pevné datum, a tak dané informace musíme brát s rozvahou.

image

Nyní se na Youtube objevilo video, kde je prezentován SGS III se systémem Android Jelly Bean ve verzi 4.1.1. Celé video vypadá dosti věrohodně a asi se nebude jednat o podvrh. Je dlouhé 10 minut a prezentující projde celým systémem. Zatím to vypadá celkem slibně, protože Samsung se asi nerozhodl pro zásadní změny. Příkladem může být jen mírně pozměněná notifikační lišta, která sice nese známky úpravy od výrobce, ale nové funkce u jednotlivých notifikací zůstávají.

image

Mohli jsme si myslet, že Samsung odstraní Google Now a nahradí ho vlastní variantou. Z videa je jasné, že novinka od Googlu zůstává, a tak se můžete těšit na hrátky s touto službou. Otázka je, jestli se korejský výrobce nerozhodne jinak a neodebere službu, snad ne.

image

Zde je celé video, které má 10 minut. Plynulost systému se zdá být dokonalá a nyní můžeme jen doufat, že Samsung co nevidět uvolní aktualizaci. Těšíte se?

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim