reklama

Play Store se rozšiřuje

Play Store se rozšiřuje
2012-08-27T08:48:10+01:00
• 27. 8. 2012
1

Nedávno jsme vás informovali na naší G+ stránce +Dotekománie, že v Německu se dočkali rozšíření Play Storu o filmy. Nyní Google pokračuje v expanzi a další evropské státy získávají v tomto obchodě zajímavé možnosti.

2012-07-12nexus7stock_large_verge_medium_landscape

V USA si mohou koupit zákazníci třeba i Galaxy Nexus, Nexus Q nebo Nexus 7. Jak se zdá, tak Google chce rozšiřování urychlit a nyní se dostává možnost koupě zařízení i v evropských zemích. Odteď si budou moci zakoupit tablet Nexus 7 už i ve Francii, Německu a Španělsku. K dispozici budou obě varianty s cenami 199 Eur za 8 GB a 249 Eur za 16 GB verzi.

Country availability - Google Play Help-064120

Pro mnohé je toto potěšující zpráva, minimálně kvůli tomu, že Google expanduje svou nabídku do jiných zemích. Bohužel se mezi námi najdou i nespokojení zákazníci, jelikož v naší malé zemičce stále můžeme nakupovat pouze aplikace. Možná se blýská na lepší časy a my si teď tak trochu zaspekulujeme.

Není to ani měsíc, co Google uvedl dárkové poukazy pro obchod Play. Tato novinka je dostupná zatím jen v USA a my jsme pátrali, jestli se vůbec někdy v dohledné době dostane i k nám. O této novince (pro USA) se zmínil na svém účtu i Filip Hráček (Google ČR) a já jsem hned reagoval s tím, že u nás si na tuto vymoženost hodně dlouho počkáme. Jeho následná reakce ve mě vzbudila naději, že by se něco mohlo dít s českým Play Storem ještě letos. Co myslíte, jsou mé naděje plané?

Filip Hráček – Google -064036

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tak s těmi filmy na tom Play Storu to můžu jenom potvrdit, protože jsme se před týdnem vrátili ze Španělska z dovolené kde jsem byl neustále připojen k wifi na mobilu a tato položka mě tam překvapila !

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim