reklama

Nexus 7 si našel cestu do vytuněných aut video

Nexus 7 si našel cestu do vytuněných aut [video]
2016-08-04T07:40:22+02:00
• 9. 8. 2012
2

Tablety se začínají díky příznivějším cenám rozšiřovat a například v USA klidně namontují iPad do aut, letadel nebo kamkoliv, kam se jim to zrovna hodí. Samozřejmě mluvíme v tomto případě o tuningu, který je právě v zámoří tak moc oblíbený. Nyní se začínají objevovat požadavky zákazníků, aby měli ve svém pojízdném miláčkovi tablet, a to přímo od Googlu. Samozřejmě myslíme Nexus 7, který má velmi příznivou cenu.

image

Společnost Sonic Electronix se rozhodla do svého repertoáru přidat právě tento tablet, aby dokázala pokrýt požadavky svých zákazníků. V samotném videu od této společnosti zaznělo, že ne všichni milovníci tuningu aut nemusí mít zrovna iPad v oblibě. Proto se rozhodli, že začnou zabudovávat Nexus 7 do palubní desky místo běžné výbavy.

imageimageimage

Díky velmi rozumnému rozměru tento tablet od Googlu přímo zapadá do prostoru místo rádia. Pokud vezmeme celkem velké možnosti systému Android, tak majitel takto vybaveného auta získá navigaci, přehrávač audia/videa a třeba i ekvalizér. Možností je nespočet, ale firma šla poněkud dál a přidala k samotnému tabletu ještě další možnost ovládání.

imageimage

Pokud si myslíte, že takto zapouzdřený tablet bude jen zařízením pro auto, tak se pletete. Mysleli i na možnost vyjmutí, a tak si můžete Nexus 7 vzít s sebou. Z jistého úhlu pohledu se dá říct, že Sonic Electronix vytvořili asi ten nejdokonalejší autodržák pro tento tablet.

image

Nyní se můžete podívat na celé video, kde uvidíte i zkrácený postup tvorby palubní desky pro Nexus 7. Rozhodně se jedná o velmi zajímavou variantu s tabletem, jehož cena je přímo dramaticky nízká.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Zdenda Rykr

9. 8. 2012, 12:49

Tomu říkám skvělé provedení. Za mě jednoznažně palec nahoru. Na Nexus 7 si počkám, ještě raději na verzi s 3G. To je zařízení pro mě :-)

Pořádné využití. Takto vytunit auto by se mi líbilo.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim