reklama

IFA 2012: Samsung ATIV Tab

IFA 2012: Samsung ATIV Tab
2012-09-30T14:21:16+02:00
• 29. 8. 2012
5

Série úniků pokračuje a po Galaxy Notu II unikly také specifikace a rendery nového tabletu od Samsungu, který poběží na operačním systému Windows 8.

Dnes Samsung také představí novou řadu zařízení. Tato řada se bude jmenovat ATIV, což je „vita“ pozpátku a „vita“ v latině znamená „život“. V případě Samsungu ATIV 10.1 bude velikost displeje 10.1 palců, tedy stejná jako u Galaxy Notu 10.1., při rozlišení 1366×768. Srdcem přístroje bude dvoujádrový procesor s taktem 1,5 GHz. Nebude chybět RAM o velikosti 2 GB a vnitřní úložiště o velikosti 32 nebo 64 GB. Samozřejmostí potom bude podpora Bluetooth, Wi-Fi a GPS. Kapacita baterie je 8 200 mAh. Součástí výbavy tabletu bude nový balík Office 2013, upravený speciálně pro dotykové displeje.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Android programátor, co se zajímá o nejrůznější mobilní technologie a sítě.

Komentáře

Android Ovce si zase prostě museli rýpnout do Applu ikdyž o něm v článku nepadlo ani slovo,jak ubohé :D

K názvu sa nevyjadrujem…
Predstavili 3 tablety za 6 minút takže v tom mám ešte zmetok, ale nemajú všetky 11 palcov ?
Toto je ten pro s dockom intelom hrubší a S-pen ?

PS: 1. Áno na burze bolo dnes kôli samsungu rušno a Apple klesol o dolár.17 na 673.63

Proč tomu raději neříkají Vita, daleko lepší, než nějaká trapná dětská zkomolenina vytvořená čtením pozpátku. Jinak typický Samsung. Další krabička s tuctovým hardwarem a bez jakékoliv vyjímečnosti nebo jiné přidané hodnoty. Tohle se moc prodávat nebude, zvlášť když nezaujme ani cenou.

Já bych tedy akcie applu bral, ale obratem bych je prodal:-) Jinak v podstatě souhlasím. I když fandové applu vydrží hodně, si myslím.

Stupidnější název vymyslet nemohli. Ocividne ma, ale Apple ma zadelano na dalsi problem, prvni byl Surface, jeste dalsi bude Nokia tab, pak bude okopavan operatory a nakonec se dorazi tou slabotou, co predstavi jako nástupce iPhone, pak skonci v sedem prumeru, pak bude kolem sebe kopat hlavne do Androidu no a pak klesnou akcie pod 100 USD. No preju si, aby to takovy cerny scenar nebyl, ale akcii AAPL bych tedka nechtel mit …. jeden mesic a vsechno bude jinak… je to smutne, hodne smutne.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit