reklama

HTC plánuje zlevňování ve velkém

HTC plánuje zlevňování ve velkém
2012-08-24T08:56:31+01:00
• 24. 8. 2012
2

V poslední době se  HTC moc nedaří. Co si budeme povídat, několik měsíců ve ztrátě nepotěší žádnou společnost, a proto HTC volí celkem drastickou taktiku, která ovšem potěší každého zákazníka. Zlevňování!

HTC poupravené logo

HTC je značka a každý člověk, který ještě před pár lety měl telefon od HTC, musel mít dost peněz. S příchodem iPhonu a Androidu potom začaly běžně vznikat telefony za nemalé částky. HTC se ze začátku dařilo, vždyť dva a půl roku starý Desire se prodával ve velkém a čekalo se na něj několik měsíců, stejně jako před třiceti lety na banány. Samsung tehdy nebyl schopný rychle dodávat AMOLED displeje, tak HTC sáhlo po SLCD.

Tyto doby jsou však nenávratně pryč a HTC se teď snaží udržet nad vodou. Ruku na srdce, v poslední době nebyly jejich telefony nijak revoluční a konkurenční Samsung vždy nabídl něco více. Zároveň mediální kampaň HTC nebyla nikdy tak obrovská jako v případě Samsungu, a to má určitě velký podíl na prodejnosti. Zkuste si porovnat, jak moc se Vám v poslední době dostal na oči Galaxy S III a One X. Celkově řada telefonů One nesplnila očekávání HTC a nejdříve se budou snižovat ceny u ní. Následovat by měly i budoucí modely, jak s Androidem, tak i s Windows Phone 8.

HTC musí brzy přijít s nějakou inovací, kterou předběhne konkurenci, protože snižování cen určitě nemůže zachránit celou společnost. Každopádně my, zákazníci, si stěžovat určitě nebudeme. Snad se HTC opět brzy vzpamatuje a bude silným konkurentem pro aktuální technologické leadery.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Android programátor, co se zajímá o nejrůznější mobilní technologie a sítě.

Komentáře

Presne tak,ty na trhu vyrazne chybi,HW klavesnici nic nenahradi,ani ten nejvetsi displej.A HTC klavesnice opravdu umelo.

Já bych o jedné inovaci věděl..jmenuje se to – „vyrábějte zase qwerty telefony“

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim