reklama

HTC One X+ je ten nejvybavenější

HTC One X+ je ten nejvybavenější
2012-08-04T08:50:03+01:00
• 4. 8. 2012

Společnost HTC překvapila svou sérií One a tvrzením, že omezí počet typů smartphonů. Jak je vidět, tak s tím omezením trochu přeháněli. Původní rodina této série obsahovala pouze tři typy nesoucí písmena V, S a X. Na americkém trhu existuje ještě model XL, který obsahuje procesor od Qualcommu místo Tegry 3 (základní model X). Nyní se objevuje další člen rodiny, jehož název je HTC One X+ nebo také HTC Evitaire.

htc-one-x-jelly-bean

Kódové označení je PM63100 a bude k dostání zřejmě pouze u dvou operátorů v USA – At&t a T-Mobile. Od původní verze One X se bude lišit vylepšenou Tegrou 3, která zatím získala takt 1.7 GHz. V ostatních parametrech se nebude lišit od svého staršího bratříčka vůbec. O tomto modelu jsme se dozvěděli díky benchmarku NenaMark2.

htc-one-x-plus

Zajímavostí navíc je jen to, že HTC One X+ již obsahuje Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. To může naznačovat mnohé i pro majitele standardní verze One X. Asi se co nevidět ukáže aktualizace, která jim výrazně vylepší systém. Nyní zpět k celé rodině One od HTC. Kolik nových modelů se ještě objeví? Zřejmě není jednoduché pro tuto společnost udržet základní myšlenku tří modelů. Ještě tento rok můžeme asi očekávat smartphony se systémem Windows Phone 8.

Zdroj: androidandme.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim