reklama

HTC jako první představí 3 nové modely s Windows Phone 8

HTC jako první představí 3 nové modely s Windows Phone 8
2012-08-10T10:55:08+01:00
• 10. 8. 2012

Výrobci mobilních telefonů, především HTC a Nokia, se nyní předhání v tom, kdo v nejbližších týdnech představí své první kousky s Windows Phone 8 na trh. Podle posledních zpráv tchajvanská společnost HTC ukáže světu 3 nové modely už v pondělí 3. září a přeskočí tak finskou Nokii o celé 2 dny.Možná nás ale ještě obě firmy překvapí na letošním veletrhu IFA v Berlíně.

V případě HTC bychom měli očekávat modely s názvem Rio, Accord a Zenith. Jaké specifikace můžeme od nich očekávat?

Rio bude z celé trojice zařízení jednoznačně patřit do nejnižší třídy, jelikož nabídne pouze 4palcový WVGA displej s rozlišením 800×480, 5MPx fotoaparát, možnost nahrávání v HD kvalitě, jednojádrový procesor Snapdragon S4 a 512 MB paměťi RAM.

Accord se představí se 4,3palcovým Super LCD2 displejem s HD rozlišením, 8MPx fotoaparátem, možností pořizování videa v HD kvalitě, dvoujádrovým procesorem Snapdragon, 1GB pamětí RAM a technologií NFC.

Nakonec poslední zmiňovaný model Zenith dostane totožné vybavení jako jeho předchůdce Accord, jen s tím rozdílem, že bude mít čtyřjádrový procesor a 4,7palcový displej s kvalitní ‚Retinou‘ (300ppi).

Zdroj: Techradar.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim