HTC jako první představí 3 nové modely s Windows Phone 8

HTC jako první představí 3 nové modely s Windows Phone 8 2012-8-10

Výrobci mobilních telefonů, především HTC a Nokia, se nyní předhání v tom, kdo v nejbližších týdnech představí své první kousky s Windows Phone 8 na trh. Podle posledních zpráv tchajvanská společnost HTC ukáže světu 3 nové modely už v pondělí 3. září a přeskočí tak finskou Nokii o celé 2 dny.Možná nás ale ještě obě firmy překvapí na letošním veletrhu IFA v Berlíně.

V případě HTC bychom měli očekávat modely s názvem Rio, Accord a Zenith. Jaké specifikace můžeme od nich očekávat?

Rio bude z celé trojice zařízení jednoznačně patřit do nejnižší třídy, jelikož nabídne pouze 4palcový WVGA displej s rozlišením 800×480, 5MPx fotoaparát, možnost nahrávání v HD kvalitě, jednojádrový procesor Snapdragon S4 a 512 MB paměťi RAM.

Accord se představí se 4,3palcovým Super LCD2 displejem s HD rozlišením, 8MPx fotoaparátem, možností pořizování videa v HD kvalitě, dvoujádrovým procesorem Snapdragon, 1GB pamětí RAM a technologií NFC.

Nakonec poslední zmiňovaný model Zenith dostane totožné vybavení jako jeho předchůdce Accord, jen s tím rozdílem, že bude mít čtyřjádrový procesor a 4,7palcový displej s kvalitní ‚Retinou‘ (300ppi).

Zdroj: Techradar.com

KategorieAndroidČlánky
Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.