reklama

HTC jako první představí 3 nové modely s Windows Phone 8

HTC jako první představí 3 nové modely s Windows Phone 8
2012-08-10T10:55:08+02:00
• 10. 8. 2012

Výrobci mobilních telefonů, především HTC a Nokia, se nyní předhání v tom, kdo v nejbližších týdnech představí své první kousky s Windows Phone 8 na trh. Podle posledních zpráv tchajvanská společnost HTC ukáže světu 3 nové modely už v pondělí 3. září a přeskočí tak finskou Nokii o celé 2 dny.Možná nás ale ještě obě firmy překvapí na letošním veletrhu IFA v Berlíně.

V případě HTC bychom měli očekávat modely s názvem Rio, Accord a Zenith. Jaké specifikace můžeme od nich očekávat?

Rio bude z celé trojice zařízení jednoznačně patřit do nejnižší třídy, jelikož nabídne pouze 4palcový WVGA displej s rozlišením 800×480, 5MPx fotoaparát, možnost nahrávání v HD kvalitě, jednojádrový procesor Snapdragon S4 a 512 MB paměťi RAM.

Accord se představí se 4,3palcovým Super LCD2 displejem s HD rozlišením, 8MPx fotoaparátem, možností pořizování videa v HD kvalitě, dvoujádrovým procesorem Snapdragon, 1GB pamětí RAM a technologií NFC.

Nakonec poslední zmiňovaný model Zenith dostane totožné vybavení jako jeho předchůdce Accord, jen s tím rozdílem, že bude mít čtyřjádrový procesor a 4,7palcový displej s kvalitní ‚Retinou‘ (300ppi).

Zdroj: Techradar.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim