reklama

Galaxy Nexus se slotem na SD kartu? Zřejmě ano !

Galaxy Nexus se slotem na SD kartu? Zřejmě ano !
2012-08-21T12:25:59+01:00
• 21. 8. 2012
2

Galaxy Nexus byl vyroben společností Samsung a pro mnohé se stal nejlepším smartphonem se systémem Android. V tuto chvíli si majitelé tohoto mobilu od Googlu mohou užívat Androidu 4.1 Jelly Bean, ale i tak pro některé má své nevýhody. Jednou z těch největších chyb je chybějící slot na microSD kartu.

Nexus-Jelly-Bean

Původní Nexus nese kódové označení GT-I9250. Na portálu SamMobile se vyskytla informace, že by se mohl objevit vylepšený model jehož označení je GT-I9260. Zatím není jasné, jestli se bude jednat o omlazení Galaxy Nexusu. Na obrázku níže můžete vidět, že u původního je název “Galaxy Nexus”  a u novinky pouze “Nexus”.

NEWNEXUS

Základním rozdílem oproti původní verzi bude slot na microSD kartu, ale nejedná se o jedinou novinku. Procesor získává vyšší takt, a to konkrétně 1.5 GHz. Přední kamera povyskočila s hodnotou na 1,9 MPx a zadní má již 8 MPx. Víc informací není k dispozici a budeme si muset počkat, jestli se potvrdí nebo vyvrátí. Co byste říkali na takto vylepšený Nexus?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pravě v těchto dnech jsem chtěl vyměnit svůj samsung galaxy za nexus….Po těchto informacích budu čekat a čekat a čekat:).Osobně bych byl z takového omlazení nadšený a ve spojeni s Jelly Bean, jasná volba.

Pokud se bude cena tohoto nexusu pohybovat okolo ceny současného tak určitě kupuju!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim