Domů » Články » Android »
Společnost s názvem Blu zřejmě nikomu z vás nic neříká. Byla založena v roce 2009 dvěma latinskoamerickými podnikateli, momentálně sídlí na Floridě a právě tento víkend představili žhavou novinku ve svém portfoliu, která rozhodně stojí za povšimnutí. Většinu uživatelů na první pohled zaujme svojí výbavou, ale i slušnou cenovkou.
Blu Vivo 4.3 má být pravděpodobně prvním chytrým zařízením na světě s možností využití dvou sim karet a navíc s displejem Super AMOLED Plus s úhlopříčkou 4.3 palce. Dále mezi hlavní specifikace můžeme například zařadit dvoujádrový procesor a Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich.
Specifikace Blu Vivo 4.3:
- GSM – čtyřpásmový
- 4,3″ Super AMOLED Plus
- Rozlišení 480 × 800 pixelů
- Dvoujádrový procesor s frekvencí 1 GHz
- Dual SIM
- 3G HSDPA
- MicroSD
- Vnitřní pamět – 4 GB
- Android 4.0 Ice Cream Sandwich
- Fotoaparát 8 MPx
- Přední kamera 1,3 Mpx
- Audio jack – 3,5 mm
- Videonahrávání HD 720p
- Bluetooth 3.0
- Wi-Fi
Celkově Blu Vivo 4.3 vypadá docela zajímavě a nejednoho uživatele dvousimkartových telefonů určitě zaujme na tolik, že by si ho rád pořídil. Společnost Blu plánuje první prodej tohoto zařízení u velkých prodejců v Latinské Americe a v určitých částech Asie. Do USA zamíří už příští měsíc za příjemných 249.99 dolarů, což v přepočtu vychází na úžasných 5069 Kč. Co říkáte? Pokud se v budoucnu dostane i do našeho koutu Evropy, uvažovali byste nad jeho koupí?
Zdroj: Androidauthority.com
💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.
Domů » Články » Android »
Komentáře