reklama

HTC chystá 5“ Full HD smartphone

HTC chystá 5“ Full HD smartphone
2012-08-07T07:32:59+01:00
• 7. 8. 2012

Tchajwanská společnost HTC stále neztrácí chuť do dalšího boje se svými zařízeními, a to ani v době, kdy není v příliš dobré finanční situaci. Firma nutně potřebuje nový produkt, který ji vrátí zpět do hry o mobilní elitu a zároveň jí přinese vzestup zisku.


Zahraniční server Digitimes zjistil prvotní informace o připravované novince, která by se měla postavit vedle chystaného Note II od Samsungu. HTC v těchto dnech pracuje na pětipalcovém smartphonu s Full HD rozlišením 1794×1080 px (chybějících 126 pixelů zřejmě náleží liště tlačítek v Androidu 4.x). Pro srovnání Galaxy Note nabízí rozlišení 1280×800 px a One X 1280×720 px.

Navíc dnešní zpráva z databáze GLBenchmark potvrdila toto nové zařízení, a to přímo s rozlišením 1080p. Dále by mělo být vybaveno dotykovým perem, příští generací čtyřjádrového Snapdragon S4 a nadstavbou HTC Sense. Na trhu můžeme chytrý telefon očekávat v rozmezí září a října. Nechme se tedy překvapit, jaké eso vytasí HTC proti Samsungu tentokrát a zda bude mít tento souboj vůbec nějaký smysl.

Zdroj: Androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim