reklama

Windows Phone Apps 2: letní speciál videomagazín

Windows Phone Apps 2: letní speciál [videomagazín]
2012-07-02T11:02:03+02:00
• 2. 7. 2012
3

Je tady léto a s ním i druhý díl pořadu Windows Phone Apps. Tentokrát se podíváme na několik aplikací, které vám pomohou během vašich prázdninových cest, a na závěr si dáme jednu herní klasiku.

windows-phone-logo-largewpaWindows-Phone-Marketplace-70000-Apps

primaryImageradargpssituacevlak

V aktuálním díle najdete hned čtyři aplikace, které spadají do kategorie doprava a cestování. Jelikož mnoho z vás chtělo ve Windows Phone Apps vidět i hry, začali jsme tím, že jsme na závěr dnešního dílu zařadili jednu herní klasiku. Příště se můžete těšit na herní speciál, kde si určitě přijdou na své všichni herní nadšenci.


Guidepal Group AB

primaryImageprague

Flightradar24

radarradar24

GPS Alarm

gpsgpcsl

DopravnĂ­ situace

situacesitt

Vlak

vlakvlakvlak


reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

to Budji_Tevall: Díky za upozornění, v příštím díle to opravím.

Pěkná aplikace a až zbytečné podrobná v době, kdy bych spíše uvítal, aby obyčejné navigace fungovali tak, jak mají. Myslím upozoznění na kolonu, uzavírku silnice, havarku atd.- to by mělo větší přínos, kdyby všem fungovalo. Napadá mě ale, kolik lidí se zabývá vymýšlením až zbytečných kravin do mobilu.. chápu, je daleko horší skutečně makat a vytvořit nějakou potřebnou hodnotu.

Budji_Tevall

3. 7. 2012, 8:16

Moc pÄ›kná rubrika – dĂ­ky za ni! Jen bych doporuÄŤil – u QR kĂłdĹŻ vedou odkazy na dekstopovĂ˝ marketplace – aby se aplikace zobrazila správnÄ› ve windowsphone (tedy rovnou v Marketplace) mÄ›l by link mĂ­t podobu http://windowsphone.com/s?appId= – za rovnĂ­tko pak vloĹľte GUID aplikace. Ono na PC je to pochopitelnÄ› lepší, tak jak to je tady, ale u QR kĂłdĹŻ se poÄŤĂ­tá, Ĺľe link zobrazĂ­te v mobilu. PÄ›knĂ˝ den a hodnÄ› zdaru u dalších dĂ­lĹŻ!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim