reklama

Tip: Nejjednodušší aplikace na počasí pro iPhone a iPad!

Tip: Nejjednodušší aplikace na počasí pro iPhone a iPad!
2012-07-22T10:18:43+01:00
• 22. 7. 2012

Máte rádi jednoduchost a intuitivnost? Pokud ano, tak vám dnes v krátkosti představím vestavěnou aplikaci počasí, která si určitě získá nejednoho uživatele především tím, že ji nebudete muset instalovat přes AppStore, a přesto se bude tvářit jako nativní aplikace iOS. Sledujte!

Jde o klasickou webovou aplikaci pro iOS, kterou jednoduše otevřete přes níže uvedený odkaz ve svém iPhonu, iPadu či iPodu Touch, přidáte si ji jako záložku na plochu a bude vám sloužit jako klasická aplikace z obchodu AppStore, jak chytré.

Nyní raději přejděme od pouhé teorie k praxi…

  • Otevřete si tuto webovou stránku v mobilním prohlížeči Safari
  • http://pattern.dk/sun/
  • Nyní stačí pouze kliknout v menu Safari na Přidat na plochu

Práce s aplikací je velice snadná, můžete si nechat zjistit počasí podle vaší aktuální polohy nebo přidat až 3 svá oblíbená města. Dále máte na výběr stupnice Fahrenheit/Celsia, měření rychlosti větru a 5 barevných témat. Do menu nastavení se dostanete po přejetí dvěma prsty k sobě a přejetím prsty od sebe zobrazíte počasí na další 4 dny.

Každému, kdo hledá elegantní a minimalistický doplněk do jablečného zařízení, určitě doporučuji vyzkoušet a třeba vám zrovna padne do noty. Navíc aplikace funguje jak na výšku, tak na šířku.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim