Tip: Nejjednodušší aplikace na počasí pro iPhone a iPad!

Tip: Nejjednodušší aplikace na počasí pro iPhone a iPad! 2012-7-22

Máte rádi jednoduchost a intuitivnost? Pokud ano, tak vám dnes v krátkosti představím vestavěnou aplikaci počasí, která si určitě získá nejednoho uživatele především tím, že ji nebudete muset instalovat přes AppStore, a přesto se bude tvářit jako nativní aplikace iOS. Sledujte!

Jde o klasickou webovou aplikaci pro iOS, kterou jednoduše otevřete přes níže uvedený odkaz ve svém iPhonu, iPadu či iPodu Touch, přidáte si ji jako záložku na plochu a bude vám sloužit jako klasická aplikace z obchodu AppStore, jak chytré.

Nyní raději přejděme od pouhé teorie k praxi…

  • Otevřete si tuto webovou stránku v mobilním prohlížeči Safari
  • http://pattern.dk/sun/
  • Nyní stačí pouze kliknout v menu Safari na Přidat na plochu

Práce s aplikací je velice snadná, můžete si nechat zjistit počasí podle vaší aktuální polohy nebo přidat až 3 svá oblíbená města. Dále máte na výběr stupnice Fahrenheit/Celsia, měření rychlosti větru a 5 barevných témat. Do menu nastavení se dostanete po přejetí dvěma prsty k sobě a přejetím prsty od sebe zobrazíte počasí na další 4 dny.

Každému, kdo hledá elegantní a minimalistický doplněk do jablečného zařízení, určitě doporučuji vyzkoušet a třeba vám zrovna padne do noty. Navíc aplikace funguje jak na výšku, tak na šířku.

Zdroj: 9to5mac.com

KategorieČlánkyiOS
Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.