reklama

Tip: Nejjednodušší aplikace na počasí pro iPhone a iPad!

Tip: Nejjednodušší aplikace na počasí pro iPhone a iPad!
2012-07-22T10:18:43+02:00
• 22. 7. 2012

Máte rádi jednoduchost a intuitivnost? Pokud ano, tak vám dnes v krátkosti představím vestavěnou aplikaci počasí, která si určitě získá nejednoho uživatele především tím, že ji nebudete muset instalovat přes AppStore, a přesto se bude tvářit jako nativní aplikace iOS. Sledujte!

Jde o klasickou webovou aplikaci pro iOS, kterou jednoduše otevřete přes níže uvedený odkaz ve svém iPhonu, iPadu či iPodu Touch, přidáte si ji jako záložku na plochu a bude vám sloužit jako klasická aplikace z obchodu AppStore, jak chytré.

Nyní raději přejděme od pouhé teorie k praxi…

  • Otevřete si tuto webovou stránku v mobilním prohlížeči Safari
  • http://pattern.dk/sun/
  • Nyní stačí pouze kliknout v menu Safari na Přidat na plochu

Práce s aplikací je velice snadná, můžete si nechat zjistit počasí podle vaší aktuální polohy nebo přidat až 3 svá oblíbená města. Dále máte na výběr stupnice Fahrenheit/Celsia, měření rychlosti větru a 5 barevných témat. Do menu nastavení se dostanete po přejetí dvěma prsty k sobě a přejetím prsty od sebe zobrazíte počasí na další 4 dny.

Každému, kdo hledá elegantní a minimalistický doplněk do jablečného zařízení, určitě doporučuji vyzkoušet a třeba vám zrovna padne do noty. Navíc aplikace funguje jak na výšku, tak na šířku.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim