Huawei MediaPad 10 FHD, přímý útok na Transfromer Infinity video

Huawei MediaPad 10 FHD, přímý útok na Transfromer Infinity [video]
2012-07-22T13:32:08+02:00
• 22. 7. 2012
10

Způsob používání tabletu, jaký prezentuje Asus s dokovací klávesnicí, upoutal pozornost spousty výrobců, kteří teď vytahují svá esa z rukávů. Nejnovější z nich je Huawei, který oznámil tento tablet už na začátku roku, ale až nyní máme více informací. Tento 10palcový tablet si nebere servítky se současným hardwarem, proto Huawei vsadil na vlastní procesor Huawei K3V2, který bude mít čtyři jádra taktována na 1.5 GHz. Také operační paměť zvyšuje na 2 GB RAM. Rozlišení velkého IPS LCD bude 1920 x 1200 pixelů. Zadní fotoaparát přinese snímky s rozlišením 8 MPx a přední 1.3 Mpx.

Hned při uvedení bude nainstalován Android 4.0. Uživatelská paměť, kterou lze rozšířit o microSD kartu, činí 8 GB. O dlouhou výdrž se bude snažit baterie s kapacitou 6400 mAh, která má zajistit šest hodin intenzivního používání. Po připojení dokovací klávesnice výdrž poroste ještě více. Zajímavější je samotná cena, která po převodech měn vychází na 475 dolarů, což je, vzhledem k tomu, co tablet nabízí, velmi pěkné. Dostupnost se očekává v nejbližším měsíci. Bude Huawei MediaPad 10 FHD těžkou konkurencí pro Asus Transformer Pad Infinity?

Zdroj: Huawei

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Myslím si, že jediný tablet od Samsuángu, který má danou cenu podle toho jaký má výkon je Tab 7.7 Ale stejně jsem na tenhle tablet zvědavý, i když je čínský.

světelná tyč

22. 7. 2012, 23:11

Pokud bych neměl možnost koupit iPad, šel bych do něj. Už původní Mediapad byl dobrý tablet s dobrým displejem a za solidní cenu. Narozdíl od Samsungu, kterej si cenama hraje na něco, na co nemá, tenhle tablet má smysl.

Ne, tady jde o to, že je to čínská značka.

No mate vlastne pravdu,I Pad bych si taky nekoupil:-)

To je pravda, že dnes je hodně věcí „Made in China“. Ale ono je zase rozdíl si koupit věc z Číny za 500 Kč a za 10000 Kč. ;)

No dnes je z Made in China věcí opravdu hodně,samozřejmě mnoho znih je kvalitou nízko,ale jsou i výrobky povedené a kvalitní a pravě proto bych je neházel do jednoho pytle.Samozřejmě co člověk to názor:D

Já Huawei nenapadám. Jen prostě nemám důvěru k výrobkům, které jsou čínské. Možná se pletu a možná bude tento tablet luxusní a bude se hodně prodávat.

Kdo umí,umí,vyrábí a prodává je zkrátka uspěšný vždy bude kritizován a napadán,hlavně těmi co je jeho produkty nemají.

Je to sice všechno hezké, ale furt je to Čína. Nemůžu si pomoci.

white.haven

22. 7. 2012, 15:40

Baterie je teda dost slaba…

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat