reklama

Tajuplný silák s Windows Phone 8?

Tajuplný silák s Windows Phone 8?
2012-07-25T06:59:24+02:00
• 25. 7. 2012
2

Systém Windows Phone 7 se dá dnes považovat za neaktuální systém. Některé mobily s tímto systémem tak získají alespoň novou aktualizaci na verzi 7.8. Na druhou stranu můžeme říci, že se všichni těší na nadcházející Windows Phone 8, který přinese mnoho vylepšení, ale bude dostupný jen na nových zařízeních.

winphone8_3

Co nevidět odtajní mnoho společností své vlajkové lodě se systémem WP8, ale zatím nejsou žádné specifikace známy. Nikdo netuší, jestli se v novinkách objeví dvou a více jádrové procesory, anebo zůstanou u jednoho jádra. Nyní se podařilo v jednom benchmarku zachytit zařízení, které je v porovnání se současnými smartphony s Windows Phone 7 až extrémně výkonné.

www.computemark.com wpb index.php devices=true #38;-173948

Jak můžete vidět na obrázku, smartphone, označený jako Juggernaut Alpha, poráží na celé čáře asi nejvýkonnější mobil s WP7, kterým je HTC Titan. Tento tchajwanský mobil disponuje grafikou Andreno 205 a procesorem Qualcomm MSM8255T (1× Scorpion, 45nm) s taktovací frekvencí 1.5 GHz. Ačkoliv se v dnešním pohledu může jednat o celkem pomalý mobil, ve světě oken byl poražen až buldozerem (Juggernaut).

Zřejmě se chystají výkonnější smartphony, které se s novým systémem postaví proti dnešním vlajkovým lodím se systémem Android nebo iOS. Je Juggernaut Alpha kódové označení pro nadcházející mobil od Nokie? Nebo si brousí drápky nějaký asijský výrobce?

Zdroj: technobuffalo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Nová řada Nokií – Lulina :D

Nokia lulina 700 :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat