reklama

Xiaomi MI-2: 4 jádra a HD displej za 300 dolarů

Xiaomi MI-2: 4 jádra a HD displej za 300 dolarů
2012-07-24T11:25:19+01:00
• 24. 7. 2012

Společnost Xiaomi není v našich končinách nijak známá, ale snad si budete pamatovat model MI-ONE, který se zapsal do historie smartphonů. Tento model se dodával s komunitní verzí Androidu MIUI. Nyní po jednom roce přichází nástupce, který ohromí cenou a hlavně specifikacemi.

xiaomi

První zmíníme cenu, která se bude pohybovat kolem 300 dolarů. Xiaomi MI-2 získá do výbavy čtyřjádrový procesor, jehož frekvence by se mohla pohybovat v rozmezí 1.2 až 1.5 GHz. Výrobcem by měl být Qualcomm. U displeje zatím neznáme hodnotu úhlopříčky, ale při HD rozlišení je jasné, že přesáhne čtyři palce. Více informací o další hardwarové výbavě není známo, ale můžeme opět počítat s MIUI Rom (komunitní verze Androidu).

xiami

S cenou 313 dolarů asi zaujme nejednoho nadšence do výkonných smartphonů. Bohužel dostupnost v ČR nebo Evropě je nejistá a nikde se o ní nemluví. Z údajných fotografií této novinky můžeme vyčíst ještě dualní led-blesk a poněkud zvláštní design. Záda tohoto mobilu jsou dvojbarevná, což se moc často nevidí. Co říkáte na takto nízkou cenu za dobře vybavený mobil?

Zdroj: xiaomifans.com, pocketnow.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim