reklama

LG zbrojí proti Galaxy Note II

LG zbrojí proti Galaxy Note II
2012-07-13T14:08:47+00:00
• 13. 7. 2012

Před několika měsíci společnost LG představila model Optimus Vu a chtěla tím odstartovat konkurenční boj proti Galaxy Note. Obě zařízení jsou takřka shodná ve své velikosti či specifikacích, ale Samsung má daleko dominantnější postavení na trhu, což LG nenechává v klidu a začíná se hovořit o připravované novince v podobě Optimusu Vu 2.

Firma LG má v plánu svůj nastávající model Optimus Vu 2 představit ve stejném časovém období, kdy chce společnost Samsung přijít na trh s očekáváným Galaxy Note II, o kterém jsme vám nedávno přinesli první informaci. Samsung plánuje zahájit prodej Galaxy Note II během v září, takže můžeme očekávat novinku Optimus Vu 2 v období srpna či září.

U LG Optimus Vu 2 jsou známa prozatím tato specifika:

  • 5palcový displej
  • Rozlišení 1024 × 768
  • 2jádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4
  • Frekvence 1,5 GHz
  • Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Tak jako byl první Note ohromným hitem, věřím, že Note II bude ještě lepším zařízením a nabídne svým uživatelům opět něco nadstandardního. U LG Optimus Vu si nejsem jist, zda je natolik dobrý, aby mohl prohlašovat, že další Vu z řady Optimus bude vhodným konkurentem proti Note II.

Zdroj: Androidguys.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit