reklama

LG zbrojí proti Galaxy Note II

LG zbrojí proti Galaxy Note II
2012-07-13T14:08:47+01:00
• 13. 7. 2012

Před několika měsíci společnost LG představila model Optimus Vu a chtěla tím odstartovat konkurenční boj proti Galaxy Note. Obě zařízení jsou takřka shodná ve své velikosti či specifikacích, ale Samsung má daleko dominantnější postavení na trhu, což LG nenechává v klidu a začíná se hovořit o připravované novince v podobě Optimusu Vu 2.

Firma LG má v plánu svůj nastávající model Optimus Vu 2 představit ve stejném časovém období, kdy chce společnost Samsung přijít na trh s očekáváným Galaxy Note II, o kterém jsme vám nedávno přinesli první informaci. Samsung plánuje zahájit prodej Galaxy Note II během v září, takže můžeme očekávat novinku Optimus Vu 2 v období srpna či září.

U LG Optimus Vu 2 jsou známa prozatím tato specifika:

  • 5palcový displej
  • Rozlišení 1024 × 768
  • 2jádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4
  • Frekvence 1,5 GHz
  • Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Tak jako byl první Note ohromným hitem, věřím, že Note II bude ještě lepším zařízením a nabídne svým uživatelům opět něco nadstandardního. U LG Optimus Vu si nejsem jist, zda je natolik dobrý, aby mohl prohlašovat, že další Vu z řady Optimus bude vhodným konkurentem proti Note II.

Zdroj: Androidguys.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim