reklama

Launcher Chameleon míří do Play Storu 2x video

Launcher Chameleon míří do Play Storu [2x video]
2012-07-23T12:04:51+01:00
• 23. 7. 2012
1

Již jsme vás informovali o chytrém launcheru Chameleon, který hledal investory, aby mohl být dokončen. Cesta této novinky pro Androidy nebyla nijak lehká. Původní projekt na KickStateru byl zrušen, jelikož došlo k nečekaným událostem ve společnosti, která za tímto launcherem stojí. Proto se rozhodli, že sníží strop pro financování a zkusí své štěstí znovu. Tentokrát to vyšlo a Chameleon získal 66 800 dolarů z požadovaných 30 000.

Chameleon

Ten, kdo přispěl na tento projekt, se může těšit na nový požitek z ovládání svého androidího zařízení. Již v srpnu zamíří na Google Play Store beta verze tohoto launcheru, ale bude dostupná pouze pro ty, kteří přispěli. Zřejmě mohou očekávat email s instrukcemi. Nebojte se, dostane se i na ostatní. K běžnému stažení nebo koupi bude Chameleon k dispozici, až se ukončí vývoj beta verze. Bohužel zatím nevíme, jestli plná verze tohoto launcheru bude zpoplatněna, nebo bude zcela zdarma.

Nemůžeme se divit, pokud by byla cena stanovena na několik dolarů, jelikož slibuje zásadní vylepšení uživatelského prožitku z ovládání vašeho androidího zařízení. Dokonce se proslýchá, že by se mohla objevit i verze pro smartphony, ale to zatím nemáme potvrzené. Pokud jste zvědaví na to, jak Chameleon funguje na levném tabletu Nexus 7, tak se podívejte na následující videa.

Zdroj: kickstarter.com, phandroid.com, androidspin.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tak tohle je něco!!! Paráda!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim