Samsung Galaxy S3 nakonec dostane 64GB verzi

Samsung Galaxy S3 nakonec dostane 64GB verzi 2012-7-23

Když britský prodejce Expansys začal rušit objednávky právě na 64GB verzi u aktuální vlajkové lodi Samsungu Galaxy S3, zvedala se velká vlna kritiky. Nyní můžeme bezpečně říci, že zbytečně, jelikož to byla pouhá nepodložená spekulace. Vyjádření jednoho zaměstnance společnosti Samsungu jasně hovoří o budoucím dodání i toho modelu na mobilní trh a je tedy jen otázka času, kdy nám ho představí.


Zahraniční server Android Central proto žádal objasnění celé situace s tímto modelem od mluvčí společnosti Samsung a nakonec se mu dostalo pozitivní reakce, která zamezila šíření dalších nepravdivých informací a uklidnila tak nejednoho čekatele.

„64 GB model Galaxy S III bude k dispozici v druhé polovině tohoto roku. Dostupnost na trzích a termíny se mohou lišit a budou určeny v době jeho uvolnění.“

Fanoušci Samsungu a obří 64GB verze Galaxy S3 si tak mohou oddechnout. Čekání samozřejmě  není zcela u konce, protože není jasné, jaké určité trhy se dočkají tohoto modelu a jestli mezi nimi bude i ten český. Každopádně spojení 64GB verze se stejně velkou microSD kartou, to už vypadá na slušné úložiště, dokázali byste ho využít?!

Zdroj: GSMarena.com

KategorieAndroidČlánky
Antonín Horňáček

Druhá ruka šéfredaktora a milovník mobilních technologií všeho druhu. Zajišťuje tvorbu obsahu a dodávku nových zařízení do redakce. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale fandí Windows Phone, obdivuje BlackBerry a nezanevřel nad Androidem. Nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot.