reklama

Samsung Galaxy S3 nakonec dostane 64GB verzi

Samsung Galaxy S3 nakonec dostane 64GB verzi
2012-07-23T14:24:31+01:00
• 23. 7. 2012

Když britský prodejce Expansys začal rušit objednávky právě na 64GB verzi u aktuální vlajkové lodi Samsungu Galaxy S3, zvedala se velká vlna kritiky. Nyní můžeme bezpečně říci, že zbytečně, jelikož to byla pouhá nepodložená spekulace. Vyjádření jednoho zaměstnance společnosti Samsungu jasně hovoří o budoucím dodání i toho modelu na mobilní trh a je tedy jen otázka času, kdy nám ho představí.


Zahraniční server Android Central proto žádal objasnění celé situace s tímto modelem od mluvčí společnosti Samsung a nakonec se mu dostalo pozitivní reakce, která zamezila šíření dalších nepravdivých informací a uklidnila tak nejednoho čekatele.

„64 GB model Galaxy S III bude k dispozici v druhé polovině tohoto roku. Dostupnost na trzích a termíny se mohou lišit a budou určeny v době jeho uvolnění.“

Fanoušci Samsungu a obří 64GB verze Galaxy S3 si tak mohou oddechnout. Čekání samozřejmě  není zcela u konce, protože není jasné, jaké určité trhy se dočkají tohoto modelu a jestli mezi nimi bude i ten český. Každopádně spojení 64GB verze se stejně velkou microSD kartou, to už vypadá na slušné úložiště, dokázali byste ho využít?!

Zdroj: GSMarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim