reklama

Google+ pro iPad je venku

Google+ pro iPad je venku
2012-07-11T07:05:21+01:00
• 11. 7. 2012

Dnes se na iTunes objevila aktualizace oficiální aplikace Google+ pro iOS. Dočkali jsme se hned několika inovací. Tou nejvýznamnější je určitě plná podpora tabletů iPad, kde jsou dostupné některé funkce, které mobilní verzi chybí.

google-plus-ipad-screen-launch

Než se dostaneme k iPad verzi, jen dodám, že aktualizace kromě podpory iPadu obsahuje i podporu Google+ Events a automatického nahrávání fotek.

iphone events

Google nám specializovanou verzi aplikace pro iPad slíbil už na konferenci I/O. Nyní se tedy aktualizace dostala do App Storu a uživatelé se mohou těšit na některé nadstandartní funkce oproti telefonní verzi. Jedná se například o implementovaná gesta, díky kterým můžete jednoduše otevřít okno pro komentář u určitého příspěvku, či zajímavý obsah sdílet dál. Další funkce se týká Google Hangouts. S iPad aplikací totiž můžete probíhající Setkání streamovat do vaší televize skrze AirPlay.

google-plus-ipad-screen-launchGooglePlusWhatsHot_DD_07102012GooglePlusHomeMenu_DD_07102012GooglePlusHangout_DD_07102012

Aktualizaci můžete stahovat již nyní zde:

available-on-the-app-store

Zdroje: Google Blog, cnet, Engadget, iTunes

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim