reklama

T-Mobile na Rock For People 2012

T-Mobile na Rock For People 2012
2012-09-30T14:22:48+01:00
• 18. 6. 2012

Možná víte, že jedním z hlavních partnerů festivalu Rock for People je operátor T-Mobile. Zajímalo nás, co si připravil pro návštěvníky této hudební akce, která proběhne od 3. do 6. července v Hradci Králové. Pokud vás napadnou další otázky, rádi je předáme a článek doplníme.

Jaké zázemí chystáte na Rock for People?

I letos budeme mít na festivalu Rock for People k dispozici vlastní budovu (no, bude to spíše stan :) ). Bude mít dvě patra a od podlahy až po střechu bude napěchovaný technologiemi a zábavou. V rámci stanu bude k dispozici internetová kavárna, ve které bychom chtěli vyzkoušet systém objednávek pomocí tabletů a placení přes mobily. Na tabletech budou navíc návštěvníkům k dispozici i internetové aplikace, mohou se tedy připojit, mrknout na e-maily atd. Samozřejmě nebudou chybět ani počítače s internetem.

Ve stanu bude k dispozici Festival Care, neboli místo, na kterém si návštěvníci budou moci dobít šťávu do svých mobilních telefonů (po loňských zkušenostech posilujeme kapacitu). Z dalších technologických zajímavostí stojí určitě za zmínku Game Zone, ve které budou k dispozici Xboxy plné skvělých her, a parkoviště, na němž účastníci snadno zaplatí parkování mobilem.

Chybět nesmí relax zóna s fotbálky, fatboyi a dalším prostorem pro relaxaci – to už je ale asi trochu mimo zájem Dotekománie :)

Další podrobnější informace o tom, co všechno v areálu budeme nabízet, najdete na T-Music – Rock for People 2012.

Jsou připraveny nějaké soutěže?

V současnosti probíhá soutěž o 50 vstupenek na festival (viz Soutěž o 50 lístků na Rock For People). Další soutěže si zatím ještě necháme pro sebe. V průběhu června ale budeme postupně prozrazovat :)

Dostanou zákazníci T-Mobile nějakou slevu?

Zákazníci T-Mobile si mohou zakoupit vstupenku na festival s 15% slevou, a to formou lístku v mobilu. Ten lze zaplatit kartou nebo m-platbou. Podrobnosti a odkaz do nákupní aplikace najdete na T-Music – Rock for People 2012.

Máte nějaká doporučení ohledně bezpečnosti mobilních telefonů na Rock for People

Pro zájemce budeme mít k dispozici úschovnu. V ní si mohou zákazníci T-Mobilu zdarma uschovat mobilní telefony, tablety a další cennosti.

Minulý rok byli Angry Birds, bude něco podobného i letos?

Angry Birds byli loni v rámci kampaně, která se s festivalem překrývala. Letos nic podobného nechystáme.

Účastní se T-Mobile jako partner i dalších festivalů?

V uplynulých týdnech proběhl po celé republice festival Majáles, jehož jsme byli partnerem. Z dalších festivalů, které se ještě připravují, budeme partnerem festivalu Českéhrady.cz.

reklama
reklama

Václav Pavlín

Neuvěřitelně komunikativní ajťák, který od mala smolí všelijaké texty. Začalo to vlastními stránkami, po kterých následoval blog. Relativně nedávno se objevila síť Google+, kde ho teď většinu času zastihnete, jak sdílí zajímavé příspěvky nebo píše o komunikaci. Aktuálně si k tomu přibral ještě korektury a psaní článků pro Dotekománii.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim