Pořad Na Dotek #02 – V novém vzhledu a s hostem

Pořad Na Dotek #02 – V novém vzhledu a s hostem 2012-6-21

image

Pořad dříve známý jako iShow, se díky vašim reakcím přejmenoval na pořad Na Dotek a spolu s touto změnou přináší několik dalších novinek. Moderátorská dvojice zůstala ve stejné sestavě – Matouš Eckert a Michal Král. V tomto díle probereme témata WWDC 2012 (iOS 6, iPhone 5), Google Maps, Nano SIM a na závěr uvidíte našeho prvního hosta – šéfredaktora webu Dotekománie Přemysla Vaculíka v rozhovoru ohledně osobních zkušeností se smartphonem Samsung Galaxy S III.


Natáčení probíhalo před konferencí WWDC 2012, vydání pořadu doprovázely technické změny a potíže, které si také vyžádaly opožděné vydání. Proto omluvte použití budoucího času u tématu WWDC a iOS 6. Děkujeme za pochopení.

Michal Král

Jsem kameraman, grafik a fotograf na volnoběžce. Starám se o svůj pořad, mobil, fotoaparát a žaludek. #NaDotek #iPhone #KralPhotography #Svíčková

Jan Polášek

21. 6. 2012, 19:59:44
reply

Tak toto už bylo podstatně lepší, než první díl. Mluvili jste vcelku plynule, tolik si neskákali do řeči atd. Bylo to dobré, těším se na příští díl!

A co se týče budoucnosti SIM, tak ji moc nevidím, jednoho dne budou nějaké „kódy“ nebo tak něco, které dostaneme v rámci smlouvy s operátorem, a pak tento kód jen vložíme při aktivaci zařízení.
Teda takto by to bylo naprosto nejlehčí a navíc by bylo možné zachovat předplacenky bez toho, aniž by musel člověk zajít na pobočku operátora.
Jediná nevýhoda tohoto konceptu bude v délce toho kódu, neboť by byl možná i podobně dlouhý, jako je adresa IPv6 (možná kratší, ale každopádně se musí počítat s budoucností, ne jako když vznikalo IPv4, kdy se předpokládalo, že 4,3 miliard adres bude stačit)

mirkotor

21. 6. 2012, 17:57:12
reply

Pěkný první díl, jen si myslím, že není problém si opatřit bílé plátno (či jiné pozadí) a ubrus „Pilsner Urquell“ taky nepatří mezi nejvhodnější.