reklama

Indie Gala přináší balík skvělých her

Indie Gala přináší balík skvělých her
2012-06-19T19:48:10+01:00
• 19. 6. 2012
1

To, že na Androidu figuruje menší počet kvalitních a zábavných her než na iOS je sice smutnou pravdou, nicméně mu jeho otevřenost přináší vývojářům velmi zajímavé možnosti a nové distribuční kanály. Po již druhé extrémně populární akci Humble Bundle nyní přichází Indie Gala.

The Indie Gala - Set your price. Donate. Play!

Jedná se, stejně jako v případě Humble Bundle, o balík her vytvořených skupinami nezávislých vývojářů, které jsou distribuováné bez DRM za cenu, kterou si sami určíte(od 4 do 150 dolarů). Částku následně dělíte mezi vývojáře, charity a samotnou distribuční společnost).

Jedná se o následující hry:

Great Little War Game: populární hra spojující systém tahových strategií s velmi osobitým grafickým stylem

Cardinal Quest: arkádový dungeon

Legends of Yore:  pořádné dungeon RPG ze staré školy

Smiles HD: arkádová logická hra

To ale není vše, každý kdo zaplatí více než průměrnou částku 4.38 dolarů, obdrží počítačové verze zmíněných her(kromě Great Little War Game), další 3 počítačové hry a několik alb nezávislé hudby. Taková porce zábavy rozhodně stojí za zvážení, takže si pospěšte, akce už potrvá jen 3 dny.

Zdroj: Indie Gala

reklama
reklama

Petr Plachý

Blázen do mobilního života, Androidu, Google a HTC. Fanatický anti-fanatik marně se snažící o rozšíření objektivity. Na Dotekománii si od něj většinou počtete o Androidu, soudech, patentech a hrách. Také jej můžete nalézt na FI Masarykovy Univerzity, kde svadí nekonečný boj o vývojářskou budoucnost.

Komentáře

Josef Průša

20. 6. 2012, 13:09

Zajímavé. Jen mě mrzí, že tam mají PC verze jen pro Windows. Humble Bundle se mi líbí výrazně víc, protože hry jsou i na OSX a Linux.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim