reklama

HTC nabízí k HTC One navigaci zdarma

HTC nabízí k HTC One navigaci zdarma
2013-02-21T06:25:20+02:00
• 3. 3. 2012

Start prodeje nových telefonů HTC s označením One se již blíží a české HTC si pro první zákazníky připravilo akci, díky které můžete získat navigační software Sygic zdarma. Stačí být mezi prvními, kdo si nové telefony objedná.

HTC_One_Family

HTC připravuje prodej nových telefonů a opět si pro první zákazníky připravilo akci. Tentokrát nepůjde o nocování před prodejnou a telefony za poloviční ceny, ale k objednávce nového HTC One telefonu (One X, One S, One V) dostanete navigační software Sygic zdarma.

akce

Akce platí od 2. 3. do vyprodání zásob. Telefony budou dodány 2. 4. 2012 na udanou adresu v ČR nebo SR. Akce neplatí pro osobní odběr v brand shopu HTC v Praze, a tak telefon si po objednání musíte nechat poslat.


Pokud se chcete dozvědět více o nových telefonech HTC, které byly představeny na MWC v Barceloně, můžete si přečíst náš článek věnující se nové modelové řadě tohoto výrobce.

HTC One: Nová řada telefonů představena [Velký přehled]


reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim