reklama

Samsung Galaxy S II v rukách vítěze Jiřího Čechala

Samsung Galaxy S II v rukách vítěze Jiřího Čechala
2012-02-11T00:05:15+01:00
• 11. 2. 2012
1

galaxy_s_II

O Vánocích Dotekománie pořádala ve spolupráci se společností Samsung jedinečnou a neobvyklou soutěž. Přiznáváme, byla velmi těžká, ale vítěz si musel zasloužit mobilní telefon Samsung Galaxy S II. Do soutěže bylo zasláno 44 videí, na které se stále můžete podívat na našem Youtube kanálu. O vítězi rozhodovala odborná porota složená z redaktorů www.mobilmania.cz, www.zive.cz a www.androidmarket.cz. Samozřejmě nesměl chybět zástupce společnosti Samsung. Zvítězilo video s netradičním tématem a názvem.

Jiří Čechal zvládl oslovit porotu a i my musíme uznat, že si nechal na videu záležet. Zaujal zejména zpracováním a dávkou humoru. Ačkoliv jsme si mohli myslet, že po výhře Samsungu Galaxy S II se již více nebude zajímat, tak opak je pravdou. Jiří Čechal nám zaslal nové video, které věnoval smartphonu SGS II. Dá se říci, že se jedná o volné pokračování vítězného videa. Nyní se můžete podívat na jeho nejnovější počin.


My vítězi ještě jednou gratulujeme a nezapomněli jsme ani na zbylé soutěžící. Někteří získali cenu útěchy v podobě figurky Androida anebo také tričko Dotekománie.

IMAG0165 (1)

Foto: Vojta Zikmund

Navíc jsme některá povedené soutěžní videa použili v našem video magazínu Android Apps a tak vznikl 17. díl ze soutěžních videí. V popisu videa jsou uvedeni autoři jednotlivých částí.

Děkujeme všem zúčastněným, celá soutěž byla velmi úspěšná a zalíbila se nejenom nám. Doufáme, že ještě dostane prostor pro její pokračování. Byť možná s jiným tématem.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotaz androidího začátečníka : co to je za appku ta roztočená koule ?
Dík.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim