reklama

Lumia 800: Bílou barvou to nekončí

Lumia 800: Bílou barvou to nekončí
2012-02-11T23:32:45+01:00
• 11. 2. 2012

Je to jen pár dní, co světlo světa spatřila bílá verze telefonu Nokia Lumia 800. Jak to tak vypadá, Nokia s uváděním nových barevných variant neskončila a zřejmě chystá další dvě. Prozradila to nová reklama, která se objevila na internetu.

Jak to tak vypadá, Nokii současné barevné varianty prostě nestačí. A to je pro zákazníky jen dobře. Po elegantní bílé variantě se podle (zatím) neověřených informací chystají další dvě – červená a zelená. Nové barevné varianty se v nové reklamě objevily spolu s různými barevnými verzemi sluchátka BH-220 a dalšími modely Lumia 800.

Zvláštní je, že v reklamě chybí právě představená bílá “osmistovka”, ale je možné, že byl spot vyroben ještě před jejím uvedením  a přednost před těmito barvami dostala právě varianta bílá. To však neznamená, že se těchto verzí nedočkáme a je tu možnost, že je finský výrobce představí na veletrhu MWC v Barceloně spolu s chystanými modely.

Zdroj: gsmarena

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim