reklama

HTC nabízí odemknutí bootloaderu dalším zařízením

HTC nabízí odemknutí bootloaderu dalším zařízením
2012-02-17T14:48:53+01:00
• 17. 2. 2012
1

Již nějakou dobu HTC rozšiřuje seznam zařízení, kterým lze pomocí oficiálního nástroje odemknout bootloader a nahrát do telefonu jinou ROM. Databáze zařízení se opět rozrostla a dnes čítá 58 telefonů.

Do nynějška jsme mohli na seznamu zařízení najít například kompletní řadu modelů Desire (původní, verzi HD, Z nebo S) nebo modely Wildfire, Wildfire S, Incredible S nebo Sensation a mnoho dalších. Najdete zde i tablet Flyer ve všech jeho verzích.

Do seznamu nyní přibylo hned pět dalších modelů. Kromě několika telefonů určených výhradně pro americký trh jsou to telefony HTC Hero nebo HTC Legend. To, že se na seznamu objevil i model Hero je známkou toho, že HTC nezapomíná ani na starší zařízení a to je rozhodně jen dobře.

Pokud si chcete odemknout bootloader svého HTC, zamiřte na stránky htcdev.com, kde najdete podrobný návod, jak na to. Celý web je sice v angličtině, ale určitě si vystačíte i s minimální znalostí cizího jazyka. Jedinou podmínkou pro vstup do procesu odemknutí je registrace.

Zdroje: htcdev, phonearena

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

neví jak je to s brandovaným telefonem ? pokoušl jsem se o debrand ale marne, nešla mi vytvořit goldcard.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim