reklama

Chrome pro Android ve verzi beta APK + video

Chrome pro Android ve verzi beta [APK + video]
2012-02-07T19:04:38+01:00
• 7. 2. 2012
4

Již dlouho se spekuluje o prohlížeči Chrome pro Android a nyní nastává doba jeho odhalení. Ten současný je částečně založen na běžném webovém prohlížeči, ale jak asi každý majitel smartphonu nebo tabletu s Androidem ví, není to ten pravý Chrome.

unnamed (2)

Nyní se konečně objevila beta verze Chromu pro Android 4.0 Ice Cream Sandwich, který je opravdu založen na open source projektu Chromium. Nečekejte nějaké výrazné grafické změny, zůstane věrný stávajícímu vzhledu, možná se bude lišit v maličkostech. Podle testů je opět rychlejší, například v benchmarku SunSpider 0.9.1 dosáhl na 1923.5ms, což je o 13% lepší výsledek než u stávajícího prohlížeče. Nyní se můžete podívat na oficiální video Chromu pro Android.

Nebude chybět synchronizace a přihlášení k vašemu běžnému účtu. To znamená, že když přidáte záložku na stolním Chromu, tak se téměř ihned objeví i v Chromu na Androidu. Navíc umožňuje otevření stránky na mobilním Chromu z právě otevřených stránek na stolním Chromu, jako bonus navíc je možnost surfovat v módu inkognito. Ačkoliv se stále nachází ve verzi beta, tak již nyní je na Android Marketu. Bohužel je dostupný pouze pro Android 4.0 a pro následující země: USA, Kanada, Velká Británie, Francie, Německo, Španělsko, Austrálie, Japonsko, Korea, Mexiko, Argentina, Brazílie

unnamed (4)unnamed (3)unnamed (3)unnamed (1)


Nyní se můžete podívat i na představení a menší procházku tímto novým webovým prohlížečem, za kterou stojí novináři webu Verge.


Instalační APK balíček můžete stahovat zde.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Rostislav Bacovsky

8. 2. 2012, 7:58

2.3.6-ku, ale ted koukam, ze se mi stahlo nejak malo. Pres PC to stahlo 16 MB mozna to byl problem, ale asi spise verzi Androidu. Vim ze je urcen pro ICS, mylne jsem se pp. domnival ze by to jelo i na 2.3. popr. 3.2.1. coz mam na Transformeru. Tam to hlasilo stejnou chybu. Tak ze asi opravdu jen pro ICS. Skoda

Přemysl Vaculík

VIP 8. 2. 2012, 6:35

A jakou mas verzi Androida?

Rostislav Bacovsky

8. 2. 2012, 6:30

Skoda ze ten nabizeny balicek nelze nainstalovat. Po stazeni a spusteni haze chybu v balicku. Zeby ACTA?:-D

Snad to vyjde i na iOS ;-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim