reklama

Galaxy Nexus v bílé pro Británii

Galaxy Nexus v bílé pro Británii
2012-02-07T12:58:36+02:00
• 7. 2. 2012

V tuto chvĂ­li je nejnovÄ›jší telefon Googlu – Galaxy nexus dostupnĂ˝ v klasickĂ© tmavĂ© variantÄ›. PĹ™ed ÄŤasem jsem vám na naší stránce na sociálnĂ­ sĂ­ti Google+ ukázali, jak by mohla vypadat bĂ­lá varianta tohoto smartphonu. Spekulace se potvrdili a nynĂ­ je jiĹľ jasnĂ©, Ĺľe se i tato varianta nejnovÄ›jšího Nexusu na trh dostane.

BÄ›hem letošnĂ­ zimy se na nás nevalĂ­ pouze snĂ­h, ale i snÄ›hovÄ› bĂ­lĂ© smartphony. Pro vÄŤera pĹ™edstavenĂ©m telefonu Nokia Lumia 800 white ho následovala i bĂ­lá varianta telefonu Google (Samsung) Galaxy Nexus. Telefon nebude bĂ­lĂ˝ po celĂ© ploše, ale „pouze“ na zádech a bocĂ­ch. PĹ™ednĂ­ strana (okolĂ­ displeje) zĹŻstane ÄŤerná.

Špatnou zprávou je, že zatím bude tato varianta dostupná pouze ve Velké Británii. První zájemci si ho budou moci vyzvednout již příští týden, 13. února. Jestli se někdy v budoucnu dostane i do jiných zemí a třeba i do Česka je nejasné.

Zdroj: gsmarena

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim