reklama

Chrome pro Android dostupný v českém Marketu

Chrome pro Android dostupný v českém Marketu
2012-02-29T07:40:00+01:00
• 29. 2. 2012
6

Nedávno jsme vás informovali o uvedení beta verze prohlížeče Chrome pro operační systém Android. Tehdy ještě bohužel nebyl dostupný pro českého uživatele. To se ovšem před několika dny změnilo.

chrome

Jen připomenu, že Chrome pro Android je mobilní prohlížeč postavený na základech klasického počítačového Chromu. Jednou z nejdůležitějších funkcí prohlížeče je jeho plná synchronizace s desktopovou verzí. Další funkcí, která byla převzata, je “anonymní mód”, který je tedy dostupný i v mobilní verzi. Nutno podotknout, že se stále jedná o beta verzi a aplikace ještě určitě projde jistou proměnou.

Chrome nyní spustíte pouze na zařízeních vybavených systémem Android ve verzi Ice Cream Sandwich. Jestli se na tom někdy něco změní, je otázkou.

Aplikaci můžete stahovat skrze tento odkaz: Android Market

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Škoda, chtěl jsem ho zkusit, ale nedovolí mě to stáhnout kvůli nekompatibilitě s Galaxy Note.. Tak ať si ho nechají

jeste by chrome potreboval jeden zlepsovak a sice adblock..

TheSkeletoN

29. 2. 2012, 12:14

Nevíte prosím jak v Chrome zobrazovat weby jako na desktopu? (tedy ne v mobilní verzi).. Nikde v nastavení jsem to nenašel :-/

btw mobilmania a živě mi jede POUZE v mobilní verzi (i když v prohlížeči zatrhnu, že chci desktopovou verzi).. Začalo to dělat nedávno a štve mě to, díky tomuto mi nejde pořádně RSS čtečka na tabletu :-/.. Tedy nenamobilizuje mi články z mobilmánie a živě.cz

Tak Slovensko naozaj nie je zatial v zozname krajin :(

Mne to nejde nainstalovat do Transformera (s ISC). Zeby SK nebolo v zozname podporovanych krajin?

Je výborný ale pořád je co ladit!!

Průšvih je stejně jako ve výchozím prohlížeči hrozně vespod schovaná nabídka záložky. Chtělo by to aby šly otevřít na jeden klik rovnou z prohlížeče. Např. nahoře vedle místa na adresu která mi přijde zbytečná. Osobně vždy klikám ze záložky na záložku. Zadávat záložky ručně je horor. Dál by to chtělo záložky řadit do seznamu a ne na hroznou matici která zabírá moc místa a u které stejně nefungují náhledy. Mám Galaxy Nexus.

Pak by prohlížeč neměl chybu..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim