reklama

Jak bude vypadat Android Jelly Bean?

Jak bude vypadat Android Jelly Bean?
2012-02-29T11:44:27+01:00
• 29. 2. 2012

android-jelly-bean-1024x584-thumbZatím je velmi brzo se k tomuto tématu jakkoliv vyjadřovat, ale trocha spekulací nikdy neuškodí. Na letošním Mobile World Congress 2012 v Barceloně jsme marně čekali na nějaké střípky kolem připravovaného systému Android Jelly Bean. Pouze se proslechlo, že by měl být opravdu představen kolem léta a tak ukázán další směr vývoje tohoto zeleného robota.

Ačkoliv se Google vůbec nevyjádřil na toto téma a prakticky ani nechtěl, tak se podařilo jen potvrdit kódové označení pro nadcházející verzi Androida. Udělal to způsobem svým vlastním, žádná tisková zpráva, žádný text. Prostě vystavil něco ve svém Android City na MWC 2012 a všichni už vědí, o co de jedná.

Android-Jelly-Bean-Bowl

V minulém článku Android Jelly Bean – střípky informací jsme se věnovali patentu, který chce Google pro nadcházející verzi systému použít. Nyní se čím dál více proslýchá, že Jelly Bean bude uzpůsoben pro použití na noteboocích nebo spíše na něčem, co je podobné Padfonu od firmy Asus. Když se spekulace dávají dohromady, tak mnozí začínají přemýšlet o podobě a vzhledu systému.

Google zřejmě zachová styl Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich, ale bude muset učinit i tak nějaké změny. Nyní dal své představy dohromady designér Bob Freking a představil je světu. Co myslíte, jak bude vypadat Android 5.0 Jelly Bean? Trefil se Bob Freking?

Android5_Jellybean_screenshots_1Android5_Jellybean_screenshots_2

Android5_Jellybean_screenshots_3

Android5_Jellybean_screenshots_4

Android5_Jellybean_screenshots_5

Zdroj: The Verge, concept-phones.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim