reklama

Xbox Live pro všechny platformy

Xbox Live pro všechny platformy
2012-01-29T19:20:29+01:00
• 29. 1. 2012
1

Jednou z konkurenčních výhod systému Windows Phone je herní síť Xbox Live, kterou možná mnozí z vás znají z oblíbených herních konzolí Xbox 360. Na jiné mobilní platformy mimo WP se zatím nedostala, ale to by se mohlo změnit. Přinese Microsoft Xbox Live i na Android nebo iOS?

Xbox Live je v současné době jedna z opravdu prosperujících divizí Microsftu. Když byl mluvčí redmontské společnosti na budoucnost služby dotázán, potvrdil, že se chystá na příchod do dalších mobilních platforem mimo Windows Phone.

„Zatímco naše služby jako Xbox Live fungují nejlépe na platformách Windows, chápeme že někteří fanoušci Xbox mohou používat jiné typy zařízení. My chceme tuto potřebu uspokojit, a tak pracujeme na rozšíření Xbox Live a  několika  herních titulů na jiné platformy.“

Tyto záměry potvrzují i nedávné kroky Microsoftu. Nedávno uvedl hru Kinect Animals pro iOS. Kromě ní v posledním týdnu přibyla i aplikace Dance Cam jako doplněk oblíbené hry Dence Central, kterou můžete opět znát z herní konzole Xbox doplněné o pohybový senzor Kinect. Tentokrát se však Microsoft nespokojil pouze s verzí pro iOS, ale na Android Marketu můžete najít i verzi pro Android a samozřejmě aplikaci pro Windows Phone.

Funkci aplikace nejlépe vystihuje následující oficiální video:

Zdroje: gsmarena, itunes, android market, marketplace

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

pokud microsoft vytvori xbox live pro jine platformy tak je to ukazka toho ze se o xbla vlastne nikdo nezajima a lidem staci tradicni markety s aplikacemi a hrami …. microsoft se tim zoufale pokusi zvednout zajem o mobilni xbla, coz jak doufam se mu nepodari.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim