reklama

SGS 1 s dvou-jádrem? Ano! video

SGS 1 s dvou-jádrem? Ano! [video]
2012-01-30T07:07:50+01:00
• 30. 1. 2012

Začátek února bývá známý tím, že se spekuluje o tom, s čím výrobci mobilních telefonů přijdou na veletrhu MWC v Barceloně. I my jsme Vás informovali o povídačkách kolem společnosti Samsung. Jak se zdá, tak se nyní objevil smartphone s kódovým označením Samsung Galaxy S Advance GT-i9070. Jak asi správně tušíte, jedná se o možného nástupce prvního Samsungu Galaxy S.

Tento mobil byl zachycen na Filipínách a má být zřejmě určen pro Čínu, ale to není zcela jisté, možná se objeví i v Evropě. A co je na něm tak zajímavého? Disponuje dvou-jádrovým procesorem ARMv7 (VFPv3, NEON), který je taktovaný na hodnotu 1GHz. O grafiku se stará Mali-400 MP GPU.

V ostatních specifikacích je celkem podobný původnímu SGS. Baterie má kapacitu 1500mAh, zadní kamera s 5MP a LED bleskem, na spodní straně najdete microUSB a konektor pro sluchátka. Displej má úhlopříčku 4 palce a je Super AMOLED. Prozatím na něm běží Android 2.3.6, ale bude u něj možnost updatu na Android ICS.

Nyní by tato informace zasloužila i nějaký důkaz, ten najdete na videu níže v čase 8:00 min, kde jde vidět, že se jedná o dvou-jádrový procesor a je zobrazeno označení GT-i9070. Zde si můžete také všimnout, že by se mělo jednat o Samsung Janice.

K představení tohoto mobilu by mohlo být na MWC, ale tuto informaci musíme zařadit mezi povídačky.

Zdroj: hardwarezone.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim