Ovládejte svůj Nexus Kinectem [video]

Ovládejte svůj Nexus Kinectem [video] 2012-1-25

Dokážete si to představit? Snad všichni známe pohybový senzor s dílen Microsoftu, který je určený především pro herní konzoli Xbox 360. Co takhle s ním neovládat hry, ale Galaxy Nexus?

Představte si, že jen tak pomocí gest prováděných u zdi ovládáte svůj telefon. Stačí Vám k tomu počítač, Kinect, nějaký ten telefon a samozřejmě projektor. Potom už stačí “jen” nastavit AOSP ROM telefonu a naučit ho komunikovat s počítačem, který překládá informace s Kinectu pomocí softwaru “Simple Kinect Touch 2.0”. Telefon pak na gesta, která děláte, reaguje a vy ho tak můžete ovládat.

Asi nemá cenu nic dále popisovat. Android Kinect Projektor Interface je na světě a opravdu funguje. Ostatně se o tom můžete přesvědčit na následujícím videu.

zdroj: phandroid

KategorieČlánkyVidea
Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

hellwet

26. 1. 2012, 10:40:39
reply

presne marttan ma pravdu. Ale inac vyzera to byt skor taka dobra sranda alebo zabavka. Myslite, ze by to slo aj na iny mobil s upravenou romkou?

nerzhul

26. 1. 2012, 10:01:34
reply

výbornej nápad. Dávám bludišťáka. Ještě to lépe propracovat aby to ok. Pak už budu jen sedět na gauči a nebudu se muset hejbat. Teda budu muset mýáchat rukama:)

martan1981

26. 1. 2012, 8:19:35
reply

To scrolocanie vyzera ako keby mali rezistivny displej na stene :)
Takto ovladat telefon to je asi skor za trest.