reklama

Ovládejte svůj Nexus Kinectem video

Ovládejte svůj Nexus Kinectem [video]
2012-01-25T10:39:16+01:00
• 25. 1. 2012
3

Dokážete si to představit? Snad všichni známe pohybový senzor s dílen Microsoftu, který je určený především pro herní konzoli Xbox 360. Co takhle s ním neovládat hry, ale Galaxy Nexus?

Představte si, že jen tak pomocí gest prováděných u zdi ovládáte svůj telefon. Stačí Vám k tomu počítač, Kinect, nějaký ten telefon a samozřejmě projektor. Potom už stačí “jen” nastavit AOSP ROM telefonu a naučit ho komunikovat s počítačem, který překládá informace s Kinectu pomocí softwaru “Simple Kinect Touch 2.0”. Telefon pak na gesta, která děláte, reaguje a vy ho tak můžete ovládat.

Asi nemá cenu nic dále popisovat. Android Kinect Projektor Interface je na světě a opravdu funguje. Ostatně se o tom můžete přesvědčit na následujícím videu.

zdroj: phandroid

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

presne marttan ma pravdu. Ale inac vyzera to byt skor taka dobra sranda alebo zabavka. Myslite, ze by to slo aj na iny mobil s upravenou romkou?

výbornej nápad. Dávám bludišťáka. Ještě to lépe propracovat aby to ok. Pak už budu jen sedět na gauči a nebudu se muset hejbat. Teda budu muset mýáchat rukama:)

martan1981

26. 1. 2012, 8:19

To scrolocanie vyzera ako keby mali rezistivny displej na stene :)
Takto ovladat telefon to je asi skor za trest.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim