reklama

Android 4.0.3 přináší do Gmailu nové funkce

Android 4.0.3 přináší do Gmailu nové funkce
2012-01-24T21:36:35+01:00
• 24. 1. 2012

Aktualizace 4.0.3 systému Android ICS přináší nové funkce do aplikace oficiální aplikace Gmail od Googlu. Nejedná se o funkce přidané klasickým způsobem a rovnou integrované do aplikace, ale v nastavení přibyla položka „Experiments”.

Google přidal celkem dvě nové funkce. Jak jsem naznačil v úvodu, jde o funkce dostupné skrze kategorii „Experiments”. Tuto položku již známe z aplikace Google Maps, kde nabízí experimentální funkce jako je měřítko, pravítko nebo ukládání mapových podkladů do offline režimu.

Jak již bylo řečeno, nový Gmail tedy v této kategorii nabízí dvě nové funkce. První z nich je možnost přidat indexované zprávy do lokálního vyhledávání v telefonu a druhou je funkce “drag and drop” využívaná při přesunu kontaktů mezi položkami hlavní adresát/kopie při psaní nového emailu.

Vzhledem k tomu, že je nový Gmail dostupný od verze Androidu 4.0.3, vyzkouší si ho zatím pouze majitelé telefonu Galaxy Nexus a Transformer Prime.

Novou verzi aplikace můžete již teď pro svoje zařízení stahovat zde.

Zdroj: phonearena, androidspin

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim