reklama

Nokia 800: Další Nokia s WP7

Nokia 800: Další Nokia s WP7
2011-10-10T19:58:32+01:00
• 10. 10. 2011

Před časem jsme Vám ukázali uniklé fotografie připravované Nokie 703, která by měla disponovat operačním systémem Windows Phone 7. Kromě toho jsme také mohli vidět prohlášení šéfa společnosti Nokia, kde bylo řečeno, že první WP7 zařízení z jejich dílny přijde ještě letos. WP7 Nokii zatím na trhu nemáme, ale máme možnost se podívat na další připravovaný kousek.

perex

Model 800 se nyní objevil na uniklých promo fotografiích. Bohužel nemáme k dispozici prakticky žádné informace o tomto připravovaném smartphonu. Jediným hardwarovým parametrem, který nám reklamy prozradily, je 8MP fotoaparát. Dále je prakticky jisté, že telefony budou disponovat poslední verzí operačního systému s označením Mango.

Nokia-800-Ad-1Nokia-800-Ad-2

První fotografie tohoto modelu se objevily už v létě. Tehdy se jednalo o reálnou fotografii a jeden render. Více informací bychom mohli dostat už na nadcházejícím Nokia Worldu. Akce proběhne už tento měsíc, ve dnech 26. a 27. října.

More-images-of-the-WP7-Nokia-Sea-Ray-surface-Nokia-outsourcing-production-to-speed-things-upnokia-sea-ray-mockup-render

Zdroj: pocketnow

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim