reklama

Navigon: přichází první navigace pro WP7

Navigon: přichází první navigace pro WP7
2011-09-05T06:24:47+01:00
• 5. 9. 2011
5

Zatímco majitelé telefonů s Androidem a iOS mohou svůj přístroj používat jako plnohodnotnou hlasovou navigaci, majitelé Windows Phone měli zatím smůlu. Vývojáři čekali na aktualizaci Mango, ta nyní přichází a vývojáři konečně mají v rukou potřebné nástroje. Navigon je první, kdo se rozhoupal k akci…

navigon-logo2

Navigon na veletrhu IFA představil svůj navigační software pro Windows Phone 7. Na Market se dostane hned s vypuštěním Manga mezi uživatele. To by mělo platit i pro český trh, český Microsoft už dříve oznámil, že placený Marketplace bude spuštěn právě se startem Manga. Dočkat bychom se tedy měli už za několik týdnů. Zatím se podívejte, jak nová navigace od Navigonu vypadá a funguje:

Představení navigace Navigon na veletrhu IFA

Zdroj: wpcentral

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

No ten kdo to natáčel je pěkné jelito.

mike-biker

6. 9. 2011, 10:10

No to je dost. Stejně jako Blackberry je systém bez plnohodnotné navigace pro mě osobně mrtvý! Doufám, že WP bude časem zdatný konkurent pro IOS. Tady by navíc mohla být výhoda v tom, že uživatel nebude vázán na jeden jediný produkt, ale mobilů s Windows Phone bude přibývat! Jen je třeba zjistit, že 16GB není dnes opravdu strop.

Věřím, že první bezplatná navigace pro WP7 budou Nokia (ovi) Mapy.

Třeba Velkého Bratra, že? :-)

naštěstí je i jiná volba než produkty Malého Měkýše

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim