reklama

HTC Flyer: Honeycomb přichází

HTC Flyer: Honeycomb přichází
2011-09-05T18:20:26+01:00
• 5. 9. 2011

HTC Flyer je sedmipalcový tablet, který byl představen letos na veletrhu v Barceloně. V době, kdy šel Flyer do prodeje, se na trhu již objevovali první tablety s pro ně určeným systémem Android 3.x. Flyer ovšem vyšel ještě s telefonní verzí Androidu 2.3.

htc-flyer-2

HTC doplnilo k telefonnímu Androidu svojí nadstavbu HTC Sense speciálně upravenou pro Flyer, aby dopady absence trojkového Androidu alespoň trochu zmírnilo. I tak to ale bylo pro mnohé zklamáním i přes to, že výrobce slíbil brzkou aktualizaci. Informace o tom, že se aktualizace blíží, se objevili již před několika dny. Nebyli však k dispozici obrázky. To se dnes změnilo a máme možnost se podívat na první screenshoty.

flyerhc1flyerhc2

To, že se jedná o obrázky z Flyeru potvrzuje i přítomnost ikonky pro aktivaci pera HTC Scribe v pravém horním rohu obrazovky.

Únik screenshotů naznačuje, že je aktualizace již opravdu blízko a majitelé tohoto přístroje se mohou těšit na brzký update jejich přístroje.

Zdroj: phonearena

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim