reklama

Mapy.cz pro WP7 jsou tu

Mapy.cz pro WP7 jsou tu
2011-09-19T15:46:04+01:00
• 19. 9. 2011
2

Společnost Seznam.cz v současné době nabízí svojí mapovou aplikaci Mapy.cz pro platformy Android, Symbian a iOS. Nyní přidal i verzi pro operační systém od Microsoftu.

logo_mapy

Aplikace je již připravena pro poslední aktualizaci WP7 Mango. Nabízí obvyklé funkce včetně všech mapových vrstev, bodů zájmů nebo informací o zastávkách MHD. Hlavně vrstva s turistickou mapou je pro aplikaci velkou výhodou oproti konkurenci. Funkce plánování tras však zatím chybí. Seznam však oznámil, že na této a dalších funkcích dále pracuje a přinese je v některé z dalších aktualizací.

mapy_wp7_1mapy_wp7_2mapy_wp7_3

Seznam tak získává velkou konkurenční výhodu oproti Googlu. Ten totiž ještě svou mapovou aplikaci pro Windows Phone nemá a Mapy.cz ho tak předběhly. Jedinou oficiální aplikací, která nabízela mapové podklady byla aplikace Bing Maps.

Google Maps oproti Mapy.cz nabízí bezplatnou navigaci a další služby. Bude tak na mobilních Windows velice zajímavé pozorovat souboj těchto aplikací o místo pod sluncem.


Aktualizace:

Pokud máte v telefonu již nainstalovanou aktualizaci Mango, můžete si již nyní aplikaci najít v Marketplace a vyzkoušet jí.

Zdroj: Seznam

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Martin Sadový

19. 9. 2011, 17:29

O systém se nebojím, chce to čas .) Ale ty screenshoty… vypadá to strašně dobře! :)

ještě aby ten systém někdo používal ;-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim