reklama

Indukční dobíjení SGS po vzoru Palmu

Indukční dobíjení SGS po vzoru Palmu
2011-09-19T14:27:49+01:00
• 19. 9. 2011

Jednou z výhod posledních telefonů od společnosti Palm, potažmo HP, byla možnost bezdrátového indukčního nabíjení baterie. Německý student Qian Qin si pohrál se svým telefonem (Samsung Galaxy S plus) a může ho nyní nabíjet také bezdrátově.

touchstone

Základem se stala dobíjecí stanice určená pro telefony HP/Palm (na obrázku) a zadní kryt telefonu Palm Pre. Pak už jen stačilo vytrhnout nabíjecí obvod z krytu Pre a umístit ho pod kryt Samsungu. Posledním krokem pak bylo propojení s nabíjecím Micro-USB konektorem a připojení 0V kabelu do slotu MicroSD.

touchstoneSamsung-Galaxy-Black-S-Plus-3

Největší výhodou tohoto řešení je to, že tento zásah do telefonu není nikterak velký a neztrácíte tak záruku. Další výhodou je určitě i fakt, že na telefonu není na první pohled úprava vidět a nikde z něj nic nevyčnívá. Vše je ukryto uvnitř.

Podívejte se na video s upraveným telefonem:

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim