reklama

Hybrid telefonu a tabletu od Asusu (fotky)

Hybrid telefonu a tabletu od Asusu (fotky)
2012-09-30T14:23:13+02:00
• 30. 5. 2011

V poslední době můžeme registrovat velmi kvalitní tablety s Tegrou 2 a Androidem 3.x. Výrobci začínají experimentovat nejen se vzhledem a možnostmi tabletů. Například již Asus představil tablet Eee Pad Transformer, který zaujal mnoho lidí a dokonce i nás. Tentokrát zřejmě přichází s hybridem běžného smartphonu a tabletu.

padfone-leak-05292011

Jedná se prakticky o smartphone, který můžete vložit do pseudo tabletu. Prozatím nejsou známé bližší specifikace, ale můžeme se domnívat, jaké asi jsou. Telefon bude vybaven Tegrou 2 a Androidem 3.x. V minulých dnech jste mohli zaregistrovat na mobilmánii, že Android 3.x je vybaven rozhraním připomínajícím vzhled Androidu 2.x a tak v tomto případě by to nemuselo být od věci.

asus-padfone-hero

Takzvaný tablet bude asi jen dokovací stanicí, která má pouze dotykový displej, baterii a a výstup konektorů, možná i antén. Veškerý výkon bude obstarávat mobil. Toto je celkem reálné, dnešní mobily se moc neliší po HW stránce od tabletů. Výdrž na baterii zde bude dost vysoká, jelikož v tabletu není potřeba mít další HW a tak je tu prostor pro větší baterii. Nyní se můžete podívat na další fotografie tohoto “uměleckého” díla.

asus-padfone-slate

asus-padfone-back

padfone-mockup-2-05302011-1306687039

asus-padfone-open

asus-padfone-flat

Poslední obrázek je srovnání hybrida a Eee Pad Transformer.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim